Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Levehető első rendszámot hogy...

Levehető első rendszámot hogy lehet megvalósítani?

Figyelt kérdés

kerettel együtt könnyen levehető rendszámot szeretnék. van olyan patent ami elég tartós, jó minőségű ilyen célra, amit nem kell csavarozni?

vettem nagyon erős földmágnest, de nem tudom milyen ragasztóval tegyem rá a keretre és a lökhárítóra hogyan/mivel tegyek fémet (vagy fordítva) hogy még esztétikus maradjon.


2017. júl. 8. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az azonosítás megnehezítése a célod, akkor egyszerűen kihúzhatod a keretből a rendszámtáblát.
2017. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Levehető az nehéz dolog, de fixre nagyon szépen meg tudod csinálni: akár szilóval, akár szélvédőragasztóval, csak ugyebár ezeket nem tudod leszedni (le kell kaparászni). Én csavarokkal fúrtam át a rendszámot és azzal tettem fel (rozsdamentes, torx fejű, hogy ne legyen könnyen lopható). Ezzel is meg lehet szépen csinálni és még le is szerelhető bármikor :)
2017. júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!