Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Peugeot 206-osom és...

Van egy Peugeot 206-osom és olyan problémám van, hogyha felkapcsolom a világítást, akkor a féklámpa folyamatosan villog vagy van hogy elkezd világítani is. Mi lehet az oka és mit tudok vele kezdeni? Vagy mindenképp szerelő kell?

Figyelt kérdés
Ha a világízást nem kapcsolom fel akkor úgy tűnik semmi baja.

2017. júl. 9. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Testhiba, valószínűleg beázik a hátsólámpád és az érintkezői már korrodáltak. Házilag is javítható, ha értessz hozzá, ha nem akkor irány a szerelő, esetleg venni kell egy másikat.
2017. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap kaptam vissza a szerelőtől. Kifizettem 190 fontot a javíttatásért. 1 hetet volt ott az autó, az van a papíron hogy elektronikai diagnosztikát végeztek meg kicseréltek valami csatlakozókat. De ahogy hazaértem indultam is vissza mert pont ugyan azt csinálta mint szervíz elött. Arra gondoltam hogy euek vag nem cseréltek ki semmit, vagy olyat cseréltek ki aminek semmi baja nem volt. Most megint várom hogy hívjanak.
2017. júl. 18. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!