Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6, Toyota Corolla?

Mazda 6, Toyota Corolla?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a japán autók nagyon megbízhatóak. Lassan eljön az autóvásárlás ideje, persze csak használtan. Nagyjából 2 millió forintot tudunk rászánni, és csak benzinest. Évi nagyjából 10 ezer kilométert megyünk a mostanival, tehát nem használjuk agyon. Nézegettem a neten, olyan 100-150 ezer kilométeres mazdákat illetve toyotákat látok. Tudom tudom, állapotot veszünk és nem kilométert, de feltéve ha a tulajdonos vigyáz rá, akkor még nem szabadna komolyabb hibbákkal rendelkezniük, jól tudom? Tapasztalatok ezekkel az autókkal kapcsolatban? (Corollából a sedan)

2017. júl. 9. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Az 1.4-es benzin Corollák kimennek a világból, én ezt ajánlanám ha tényleg nem fogsz 10 ezernél többet menni egy évben. Az ha jól tudom eleve olcsóbb, szóval azonos áron Corollából jobb állapotút fogsz talál jó eséllyel szerintem.

(Javítsatok ki ha hülyeséget mondtam).

2017. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Corollából az 1.6-os 124 lovasat néztem
2017. júl. 9. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is egy jó választás.
2017. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mazda 6 is jó, csak már egyre több van behozva külföldről és emiatt meredeken esni fog az ára. Toyotára szavazok, de akkor már Avensis.
2017. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az Avensis is tetszik. Igazából teljesen mindegy, csak megbízható legyen, és jópár évig ne kelljen másik autóban gondolkozni.
2017. júl. 9. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:

A Mazda 6 és a Corolla nem egy kategória. Bár lehet, hogy mindegy, de méretre van különbség. A Corollával a Mazda 3 állítható párba, a Mazda 6-tal meg a Toyota Avensis.

Ha nem szűk a Corolla, én is inkább azt vennék. A Mazda 6-osok legendásan rohadnak, bár állítólag nem mind. De egy autószerelő barátom mesélte, hogy nagyon sokan próbálnak már viszonylag alacsony áron megszabadulni a 6-osuktól, mert tudják, hogy a következőleg esedékes műszakin már nem menne át, csak nagy beruházások árán.

2017. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!