Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetett baja az autónak, ha...

Lehetett baja az autónak, ha leégettem a kuplungot?

Figyelt kérdés
Anyukám autójával mentem, és egy emelkedőn véletlen nem tudtam rendesen elindulni. Erős égés szag lett, füst viszont nem volt. Történhetett baj?
2017. júl. 10. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem használ neki ha elégeted. Mi baj lehet? Ki kell cserélni. Ha suzuki swift (régi) akkor nem vészes a csereár. Ha új audi, bmw stb akkor picit zsebbenyúlósabb
2017. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont suzuki swiftről van szó. Mindenképpen ki kell cserélni?
2017. júl. 10. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2017. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hányszor volt nekem is (Corsa C), hogy emelkedőn nem megfelelően nyomtam be a kuplungot és csúsztattam. Jött is az égett szag, még napokkal utána is bent volt az utastérben ez a büdös szag. Nem cseréltünk, mai napig tökéletesen megy az autó és jól működik a kuplung. Kicsit megkozmáltam, de ettől még jól működhet, mint a te Suzukid is, no para!
2017. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Működni működik az autó égett kuplunggal is, de ilyenkor az égett felületek miatt nem úgy tapad mint előtte. Rángatás felléphet ha nem kellő óvatossággal kezeljük a kuplungot.
2017. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. júl. 10. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Üzemszerű használattal pár ezer km alatt le fog kopni a szenesedett réteg. Feltéve hogy több hasonló "kezelést" nem kap.
2017. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!