Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi merci vásárlás előtt...

Régi merci vásárlás előtt állok és nem tudom mi tévő legyek. Melyiket éri meg jobban, benzines vagy dízel?

Figyelt kérdés

Na, a régi merci az 1990-95 közötti w201 190-es vagy w124-es 220-as vagy 300-as lenne. ( de más 124-esre is nyitott vagyok )

Tudom, hogy dízel kevesebbet eszik de olyan jelentős mennyiséggel( 2-3liter)?

Illetve a karbantartásra lennék kíváncsi, melyik az olcsóbb ( nem olcsó, hanem olcsóbb ) melyik a könnyebben karban tartható?

Amúgy nem lenne gyakran használva, nem mindennapi igénybevétel miatt lenne vásárolva, elsősorban olyan heti-2heti hétvégi autózós lenne városon kívül inkább és hogy kb betudjátok lőni, olyan 3-4 euró között vennék No-ban.



2017. júl. 10. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy itt a környéken van néhány nagyon öreg merdzsó..mind dízel. (némelyik old-timer)szóval ha sikerül beindítani, akkor csörög, kattog némelyik, de füstölni úgy füstöl, mint egy régi gyárkémény. Sok a motormacera a (öreg)dízellel


hogy melyik az olcsóbb? na ez örök titok marad...mert mindegyikre költeni kell ám rendesen.


persze ez nem leneti azt, hogy nincs jó állapotú..



én inkább benzinet néznék.


szerintem.

2017. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

W126/380 se vagy sel.

Nekünk ez van V8-as motorral nem tudod mihez hasonlítani akkora élmény vezetni és utazni benne.

Csak ajánlani tudom!

2017. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!