Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Primera p11 Műszerfalon...

Nissan Primera p11 Műszerfalon, digitális óra mellett miért van celsius jel?

Figyelt kérdés
Nyogmogadtam az óra gombját,de cak elállítottam vele az órát,celsius nem jött elő.
2017. júl. 10. 19:24
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
A jobban felszereltekben (SE, GT, talán még az SLX) ha megnyomod a jobboldali kormánykapcsoló végén lévő gombot, akkor lehet váltogatni az infók között. Kinti hőmérséklet, átlagfogyasztás, átlagsebesség, tankban lévő üzemanyaggal megtehető út és óra. Ha nincs ott gomb, akkor ne erőlködj, a tiéd nem tudja.
2017. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Valóban lehet,de magamtól soha nem jöttem volna rá.Egyébként GX felszereltségű.
2017. júl. 11. 15:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Látom te nagyon ott vagy a primera témában.Nem tudsz véletlenül egy megbízható,olcsó szerelőt Budapest vagy környékén?Most vettem az autót és az eddigi szerelőm nem vállalja a szerelését.
2017. júl. 11. 15:34
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:

2 szerelőt ismerek.

Az egyik olcsóbb, bármit megold és minden hibát megtalál, de elég igénytelenül dolgozik. Bontással is foglalkozik, jó áron rádsózza az alkatrészeit. Oda nem viszem soha az autót.


A másik drágább, de nagyon patentül dolgozik, egyedi elképzeléseket is megold és tőle nem kell félteninaz autót.


Szerszámod/helyed van foglalkozni vele? Elég sokat dolgoztam rajta én is, nagyjából ismerem a csíziót, a motoron kívül mindent megmozgattam már rajta.

2017. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos se szerszámom,se helyem se hozzáértésem nincsen az autószereléshez.Sikerült lecserélnem az egyik ajtókárpitot,de az is fél napomba került.Drága szerelőt én is ismerek,olcsó és jó kellene.Az előző szerelőm nagyon patent volt,1000Ft -ért csinált meg egy olajcserét,ha mindent vittél hozzá,de csak kis autókat szerel.
2017. júl. 12. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!