Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legtartósabb szívó benzin...

Legtartósabb szívó benzin motorok 2000-es évjárattól? Olyan autók érdekelnek, amikre nem kell sokat költeni és biztonságos, azaz legalább 4 csillagos a töréstesztje. Német autók előnyben. Max 800e Ft-ig. Fogysztás max 8liter.

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első szériás 1.4-es skoda fabia kombi

Télen vegyesbe rosszab eserben 7-8 literrel el megy az Adac törés tesztjén 5 csillagot ért el 2005-ben .

Nekem 2.0 8v motorral van ez már német import volt úgy hoztuk be Münchenből ez már sokat eszik , de én imádom hiába 10 litert eszik nállam :)

Igaz hogy nem kimondott német , hanem cseh , de volkswagen alkatrészekből mivel vw konszern tagja a 90-es évek közepe óta az 1.4-es megbizhato , keveset eszik és maga a kombi kaszni egy nagyon jól kitalált mint hely takarékosságilag mint törés tesztileg is .

Ami nekem van 116 lovas 2.0 8v benzines a fogyasztás miatt és az alkatrész árak miatt nem annyira ajánlom mivel a golf 4 gti-ben van még ez a motor és nem olcso az alkatrész meg a 9-10 literes fogyasztás sem teljesen kedvező ( már akinek ) de engem amit nyújt a kocsi az kárpitol hogy ennyit eszik szó szerint élmény vezetni ezt :) családban van 1.4-es kombi fabia azt is kedvelem sokáig jártam azzal amíg nem volt pénzem erre a méregzsák 2ezres benzinesre :)

Lényegében vw csak a kaszni alakja és a logo más rajtuk , de minden aklkatrész a volkswagentől származik a cseh mérnökök precíz hangolásával karöltve egy király konstrukcio lett az elő szériás fabia kombi :) merem ajánlani az 1.2 12v és az 1.4mpi motorral szerelteket

2017. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4es golf 455000km 1,6 16v megbontatlan a motorja,7lteres fogyasztással.
2017. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Golf IV-et néztem, de dízelbe szervizigényesebb, drágább a karbantartása, benzinesbe pedig az 1.4-es motor kicsi hozzá és sok vele a gond. 1.6sr sokat fogyaszt és zabálja az olajat. Az 1.6 16v kicsivel kevesebbet fogyaszt, de szintén szereti falatozni az olajat. Sajnos szét vannak hajtva 99%-ban.. Még valami más ötlet?
2017. szept. 21. 13:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Ford Focus 1.6 benzin.
2017. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!