Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen formájú autó az ideális?

Milyen formájú autó az ideális?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy kisebb,mint egy Audi a3 vagy 1-es BMW.

Vagy egy cabrio/coupe ami alacsony és sportos.

Vagy egy nagyobb szedán vagy kombi,mint Audi a6 vagy BMW 5-ös.

Vagy egy kisebb terepjáró mondjuk egy Volvo xc60.

Vagy egy nagyobb mint egy xc90.


Ti milyen autót vennétek?

Alacsony padlós,sportosat,esetleg esetleg egy közepes méretű normál autót,esetleg kisebb vagy nagyobb terepjárót?

Én többnyire városban autózom Budapesttől nem messze,ahol nincs akkora forgalom sem és leginkább egyedül,ilyen esetben milyen,mekkora kocsit vennétek?


Sok olyat látok,aki az alacsony padlós sportosat választja,de sokan a nagyokat mint egy terepjáró..


2017. júl. 11. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Lapos autó a legjobb, mert összehajtod és berakod a mellényzsebedbe.
2017. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem fontos hogy elég nagy kocka legyen. Nekem sincs még családom de sokféle hobbim van, sokat cuccolok, külföldi kiruccanásokon autóban is szoktam aludni, szóval kb ekkora legyen.

pl. Zafira, citroen C4picasso, vw touran,ford galaxy, csak ilyenek jöhetnek szóba. Ilyen 4 ajtós lépcsőshátú nekem haszontalan jószág akár ha A6-os is.

2017. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
LOL ez a kérdés... milyen az ideális... Szerintem egy 140 kilós 2méteresnek a kispolszki egy 50 kilós 160 magasnak meg egy audi A8. Minden igény més, honnan tudjuk kinek mi az ideális. Kb olyan a kérdés, hogy a kemény hideg, vagy a meleg folyós tejbegríz-e a jobb...
2017. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én amondó vagyok,hogy nekem valahol ez az " üzleti" katgória az ideális mint az a6 sedan,olykor meg azt mondom,hogy cabrio/coupe is elég viszont a 4-5 ajtó fontosabb. Ugyan úgy tetszik a városi terepjáró,de oda jutok hogy nem lenne kihasznslálva,így is sokat látok,akik egyrdül utaznak ekkora autóban,de a tudat,hogy üresen fizetek egy xc90 méretet pénz kidobás.
2017. júl. 11. 20:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szempontból ideális?

Aerodinamikailag a Tesla 3, Toyota Prius ideálisak

De ha mondjuk dinnyét akarsz szállítani, akkor szerintem egy kombi waresz ideálisabb.

2017. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Olyan szempontból ideális nekem,hogy van eleje, hátulja,ami csak a prémium sedaniknál jelkemző,ez tetszik. Közepes métetű,nem kicsi nem túl nagy,használható. Csomagtartó annyira nem lényeges nálam,most ha 1-szer berakok valami nagyobbat amiatt nem kell kombi.

Ilyen családi kocsik mint zafira c4 Picasso szerintem csúnyák, akkor inkább egy terepjáró forma..

2017. júl. 11. 20:40
 7/14 A kérdező kommentje:
Pl egy Ford s ma is hosszú olyan mint egy nagy doboz egy terepjáró is van ekkora de valahogy formásabb.
2017. júl. 11. 20:43
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Oké, tehát szerinted az az ideális, ami szerinted jól néz ki.


Így ezen vitázni nem sok értelme van.

2017. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8

Jogos. Nem kell senkit meggyőzni hogy kinek mi az ideális.

De mivel azt kérdezte hogy " ti milyet vennétek" azt hittem ez érdekli valamiért.

2017. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen formájú autó az ideális?"


Amelyiknek pina formája van.

2017. júl. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!