Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorcsere menete?

Motorcsere menete?

Figyelt kérdés

Ha típus azonos a motor akkor annak mi a menete a a hivatalos beépitésnek?

illetve ha az autóba van pl 300.000 km de a másik motor 160.000 futót akkor átrakás után is 300.000 nek kell lenni benne? pl az nem megoldható hogy a másik motor műszerfala használható legyen hivatalosan ?


2017. júl. 12. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,az átßaszásnak minősülne,akkor az autó értékét is közel megduplázná egy 80 000 ft-os beruházás,orrba szájba cserélgetné mindenki a motorblokkokat...XD
2017. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy motort cserélsz, az AUTÓ még 300ezret futott. A váltó, futómű, karosszéria, lengéscsillapítók, rugók...stb. Érted már?


Ha eladásra kerülne a sor, elmondhatod, hogy a motorban csak annyi van, a kocsiban meg több, mert motorcsere volt.


Amúgy okmányirodában el tudják mondani pontosan, hogy hogy történik manapság egy motorcsere.

2017. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nemtartom átbaszásnak.

Jelenleg ott tartok hogy egy e36 bmw teljessen a 0 rol lett felujitva.fényezve.felfügesztés stb szinterezve,uj belsö stb csak a motort jobbnak látnám cserélni egy " kevesebbeet futotra" ami épp áll is bedobozolva a mühelyembe pár éve...elsö tulaja voltam igy garantált a km is neki csak a kaszni tört igy ami menthetö volt mentettem aztán felujitottam és elraktam jobb idökre. :)

Azért is kérdeztem mert számomra hülyén nézz ki egy teljessen felujitott auto amibe másik motor van de a régi km terel...

2017. júl. 12. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:
a kocsi 300e km futású,de odaírhatod,hogy 160 ezres motorral!
2017. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!