Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorválasztás alacsony...

Motorválasztás alacsony embereknek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy motort venni csak az a gond hogy nagyon alacsony vagyok 145 cm... Jelenleg egy virago 125 xv motorozok de nagyon nehéz 140 kg bár az ülése az jó . Tudnátok ajánlani motrokat 750 mm ülésmagasságig ami nem chopper típusú ? Van rá mód hogy lejjebb lehessen vinni az ülést ? 17L
2017. júl. 12. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen kategóriában?

Azt azért vedd figyelembe motor kereséskor/vásárláskor, hogy bármikor adódhat olyan szituáció, hogy fel kell állítani a motor felborult helyzetből, és ezt te magadnak is meg kell tudnod tenni.

2017. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DariusMorbi válasza:
Hát 740-750mm magasságú ülésből eddig csak Ducati Monster-t láttam(ami ugye nem ilyen chopper-féle). Mondjuk nekem akörül forog a szemem, mivel az 170-emmel nem ér le a lábam a Pannóniámról :D
2017. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!