Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Max.900 ezerig milyen autót...

Max.900 ezerig milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nem írok olyat,hogy mire kell mert csak arra, hogy ne nézzenek le bárhová is megyek, akár ismerősökhöz, munkahelyre. Evidens, hogy az embert a külső alapján ítélik meg, nos, most egy régi Suzukim van és nevetségesnek érzem magam. Viszont az autó megbízható, szóval annyi lenne az igényem ,hogy ne kelljen folyton szerelőhöz járkálnom. Heti 150-200 km-t használnám.


Ne szóljatok le kérlek, 2 év munkáját akarom autóra költeni, nehéz volt hónapok végén alig enni..


2017. júl. 13. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Újabb Suzukit.
2017. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"ne nézzenek le bárhová is megyek"

Ez sajnos lehetetlen. Akármilyen autód is van, mindig le fognak nézni valahol. (Ahol jelenleg lakom, akinek 15 évesnél fiatalabb és/vagy fél milliónál drágább autója van azt körberöhögik. Hogy miért, azt nem tudom - először azt hittem, hogy csak azért, mert a többiek nem engedhetik meg maguknak, de mint kiderült nem ez a probléma. Ha valaki tud erre választ adni, kérem ne tartsa magában.) De a másik szélsőségre is tudnék példát mondani: nemrég voltam egy magán ünnepségen, mivel gyerekkori barátom volt a szervező. Egy-két beszélgetés részletet hallottam, amiben például az egyik meghívott A3-as Audiját szidták, hogy mennyire régi, sz@r autó már és nem is értették hogy tud olyannal járni. (Még szerencse, hogy a B3-as Passat-ommal két utcával odébb parkoltam le - szerintem ott helyben főbe lőttek volna, ha megtudják hogy mivel jöttem...)

Kérdésre is válaszolva, hát... Én eddig még csak egy újabb autót vezettem a fentebb említettemen kívül, az egy 2. generációs Ford Focus volt. Amire kellett, azt nagyon jól teljesítette, elvitt A-ból B-be kimondottan kényelmesen. A jelenlegi tulajdonosa 3 éve vette, azóta a kötelezőkön kívül csak egyszer vitte szervizbe valamilyen kisebb hiba miatt. Ez a típus ha jól tudom már kapható a kiszabott összeged alatt is. Ajánlani nem feltétlenül ajánlanám, mivel nem értek ezekhez a modern autókhoz (nem akarom, hogy esetleg miattam vegyél rosszat), de szerintem megérné utánajárnod a típusnak.

2017. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen redkivul ertelmes szempontok alapjan en 9 kiloert olyan autot vennek ami amugy masfel millioba kerul....
2017. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!