Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a városgazdálkodás füvet...

Ha a városgazdálkodás füvet nyirat közteren, és (szokás szerint) nincs használva a védőzsák, és rányírják a kocsimra, és a kavicsok a fényezést hazavágják az önkormányzatnak fizetnie kell?

Figyelt kérdés

Múltkor a tag nyirja a füvet a kavicsos mellett,1.5 méterre a kocsimtól az a vászon amit elvileg ki kellene húzniuk a kocsik elé ,hogy ne menjen rá,nem volt a tag szépen szórja a kocsi felé,szólok,hogy "hé öcskös" nekiáll feljebb "volt 2,5 milliód kocsira akkor 1500-ad is van lemosni,dolgozok".

Hát én kiégtem akkor.


2017. júl. 13. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég szrrágás, már ne is haragudj.

Még ha van is kamera, a kavicsok azon nem látszanak, és az úton is ott vannak, amikor közlekedsz, lehet azok vágták haza a fényezést...

Amikor az úton előtted haladó veri fel a kavicsot, akkor ledudálod, hogy fizessen neked fél milliót?


KOszos lesz vagy kis mértékben sérül az autód... de amikor elhajtasz mellettem, mikor épp gyalogos vagyok, és felcsapsz, utána mosnom kell a sarat a ruhámból, ami pénzbe kerül, én is számon kérhetem rajtad, de a kocsid által kibocsátott szmogtól is koszos leszek, ami nekem megint csak költség, kifizeted?


A fűnyíró embert épp láttad... a galambot nem tudod számonkérni, pedig utána is mosni kell a kocsit.


Basszus... vicc kategória.

Aki részt vesz a közúti közlekedésben, az számoljon már ezzel.

Az autó amortizálódik. Már abban a pillanatban, ahogy aláírtad az adás-vételit, kevesebbet ér.

Gondolom első kocsi... majd megszokod.

2017. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menet közben sokkal több kavicsot összeszed a fényezés az évek és km-ek alatt, mint egy fűnyírás alkalmával.
2017. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!