Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autóban néhány alkatrész...

Ha az autóban néhány alkatrészt kicseréltem a hétvégén, hol tudom a kukába való, olajos elemeket leadni?

Figyelt kérdés
Mol kúton és hulladékudvarban nem, ennyit már megtapasztaltam.
2017. júl. 13. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Mol kút átvesz olajat. Hull. udvar is + olajszűrőt is, légszűrőt mindenképp. Alkatrészek is elmennek a lom vagy fém konténerbe. Ez van Győrben pl.

Mert ha ott nem vennék át akkor hova rakd?

Akkor csak falsba bele tudod vágni valami konténerbe este az utcán. Vagy mondjuk fém dolgokat felénk gyűjtik recycling bizniszben dolgozó lecsúszott emberkék ha kiteszek bármi vasat a garázs mellé az másnapra nincs ott.

2017. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a problémám..hogy fogalmam sincs, hová tehetem legálisan. A hulladéktelepen (tehát nem egy kis udvar, hanem Budapesten az egyik legnagyobb telep) azt mondták, ki van adva nekik, hogy autóalkatrészeket nem vehetnek át :) Kérdeztem, hogy akkor hová menjek egy közepes csomagtartónyi cuccal, de nem tudták a helyes választ :) (???)
2017. júl. 13. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem. A szabály az hogy amit nem vesznek át a telepen azt rakd a háztartásiba vagyis a saját kukádba. Ha sok van akkor több alkalommal.
2017. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a szabály házilag gyártott, vagy valahol tényleg jogszabályba van foglalva? :)
2017. júl. 14. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen életképtelen. Keress rá jogszabályt ha akarsz.Mindent beletehetsz a kukába a forró hamun kívül.
2017. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fel kell darabolni, aztán bele ak ukába. Nem kell szöszmötölni vele.... leadás ...stb.!
2017. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert nem akarok órákig jogszabályokról olvasni, gondoltam, hátha valaki rávágja, mert volt hasonló cipőben. Féktárcsákat, és egyéb fémeket nem fogok tudni feldarabolni.
2017. júl. 14. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!