Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen egyterűt vagy kombit...

Milyen egyterűt vagy kombit ajánlanátok max 3millióig?

Figyelt kérdés

3miillió a plafon abban benne kell lennie már az átírásnak meg minden egyéb költségnek!

Japán kizárva!!!

Inkább dízelben gondolkodom de igazábol mindegy mi csak ne legyen borzalmasan drága az alkatrész és ne nagyon egyen 7l felett!

Minimum 2011-es legyen!

Remélem létezik egyáltalán olyan autó ami megfelel a kritériumaimnak;)



2017. júl. 13. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Logan MCV vagy Lodgy.
2017. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]



Erről mi a véleményetek?

2017. júl. 13. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz a Skoda Yeti, de méretben messze van egy kombitól vagy egyterűtől. Ebbe a keretbe már egy Ford C-Max, vagy Citroen C4 Picasso, Renault Scenic, Opel Zafira is belefér, ezek már mind rendes egyterű méretűek.
2017. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam egy scenicen mert az egyik ismerősömnek is ilyen van és nincs vele gond! A c4 picasso,zafira nem tetszik!

Viszont a c-max-ról nem hallok túl sokat, ez mennyire megbízható,költséges?

2017. júl. 14. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fordos vagyok már egy jó ideje és nagyon szeretem. Kényelmes és nagyon jól el lehet férni. Amúgy ha kellően volt gondozva a kocsi és te is gondozod majd akkor nem fog meghalni. De mondjuk ez mindre igaz.

Amúgy még a fordról annyit hogy az előzőbb szériák közül keress egy jó C-max-ot ami jó állapotú mert az kijön 3 misiből mindennel együtt. Amúgy ha a részecskeszűrővel probléma van akkor egyszer takarítassad ki után sztm kapasd ki + chiptuning. Egy jó Ford szervízt tudok ajánlani ESS MOTOR. Én nagyon meg vagyok elégedve velük.

2017. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!