Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7 AUTÓ trélerezése hogyan?

7 AUTÓ trélerezése hogyan?

Figyelt kérdés
Tehát egy idősebb úrnál van 7 veterán kocsi eladó egyben(gyűjtötte őket). Meg is egyeztünk, csak nem tudom hogyan lenne a legkedvezőbb szállítani őket (soknak lejárt a műszakija)? 100 km-re lakom a helytől ahonnan szállítani kéne őket. Ti mit gondoltok, hogyan lenne a legkedvezőbb? Van köztük Trabi, Ford Sierra, Lada Samara Skoda 120(tehát nem brutál nagy kocsik) Csak normális válaszokat várok. Köszönöm.

2017. júl. 13. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Autószállító Kamionnal talán a legköltséghatékonyabb amennyiben nincs 7 ismerősöd akinek van jogsija és elhozza őket egy sörért.. nincs műszaki, szóval ez így nem jó ötlet, marad a kamion. Privibe megírod nekem mennyiért adja egybe a bácsi az autókat? Vagy ide... érdekel... köszi.
2017. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

több járható út is van. vagy kérsz egy nagy tréleres kamiont, nem tudom mennyibe kerülne, vagy mennyit ér ez neked.


a másik, hogy fordulsz 3x legalább, esetleg 2 trélerrel mész, és akkor csak az egyik fordul duplán, ha azt nézzük, hogy a románok, bolgárok is 3-4 autókat szoktak hazahurcolni.

2017. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem egy kamion bérlése sem volna olcsó mulatság.

Én ilyen helyzetben azt tenném, hogy innen

[link]


vagy más hasonló cégtől bérelnék egy autót és azzal fordulnék hetet. Igaz így 1400km viszont 10 literes fogyasztással és 350Ft-os gázolajjal számolva 49.000 + bérleti díjból meglenne. Szerintem egy kamion ennyiből biztos nem jön ki, és ugye ott még azt is meg kell fizetni, hogy lepakolják és felpakolják.

2017. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__87.. msot ahogy nézem, kaució is van.... szóval ez sem olyan olcsó ha úgy vesszük. :(
2017. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Esetleg arra gondoltam, hogy 2 fordulás, és egyszer 4-et vinni, másodszorra 3-at. Ez szerintetek megoldható? És kb mennyibe kerülhet?
2017. júl. 13. 22:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A trelert nem uszod meg 40 ezer alatt/ auto. De biztosan meg lehet alkudni egy vallalkozoval, aki egy nap alatt elhordja a kocsikat. A masik, a Prendszam.
2017. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, értem. Lehet hogy magam fogom akkor megoldani.
2017. júl. 14. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hol van a két hely. Ha frekventált helyen akkor akár még autószállító kamionnal is megoldható pici pénzből, ha a világvégén akkor marad a trélerezés.
2017. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az autószállító kamionnal való fuvarozás az kb. mennyibe kerül? (Balaton környéki faluban van)
2017. júl. 14. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
1-2euro/km és itt igazából az a fontos, hogy a kezdő és a végpont mennyire van kieső helyen. A nagy cégeknek több autójuk forog az országban, ha épp az adott útvonalon megy autó üresen, akkor megúszható egy alap km díjjal. Ha kieső helyen van és külön érte kell menni és a cél is kieső helyen van, akkor oda-vissza díj vagy kiszállás + km díj, ezt igazából tőlük kellene megérdeklődni pl Hödlmayer, Lagermax,Frikus stb..
2017. júl. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!