Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen fajta Mazda lehet?

Ez milyen fajta Mazda lehet?

Figyelt kérdés

Gyakran látok egy kb. 90-es évekbeli fehér Mazdát. Az elején régi Mazda embléma, a hátuljáról elvesztek a típust jelző betűk. Kétszemélyes, kétajtós. A csomagtartó szerintem eggyütt nyílhat a hátsó szélvédővel (szóval igazából 3 ajtós). A kerekei kicsik, kb. 13-14 colosak lehetnek. Nagyon jól néz ki, szeretem az ilyen korú japán sportautókat, de ez nem tudom micsoda. Utánanéztem, nem találtam ilyet semmilyen angol nyelvű autós oldalon. Mindkét oldalán bordázott a kocsi oldala, az ajtók és az azelőtt és mögött lévő rész is, szóval ilyen bemélyedő "csíkok" vannak mindkét oldalon (kicsit hasonló mint a Ferrari Testarossa esetében, de ez nem végződik légbeömlőként hátul). Hátul van gyári spoiler, a hátsó lámpák pedig keskeny ellipszis alakúak. A két ablak szerintem keret nélküli lehet, mint a kupé-sportautóknál általában. Előre is köszi a segítő válaszokat :-)


Egyébként kis felületi rozsda van rajta, nem ártana újrafényeztetni, de amúgy jó állapotúnak tűnik, és teljesen gyárinak. Nagyon szép autó, és mivel ennyire nem találom meg hogy mi ez, biztos elég ritka is.


Esetleg az is elképzelhető, hogy nem Mazda, és az elején lévő régi Mazda logó csak oda lett rakva, bár ezt nem tartom valószínűnek. Mintha a rendszámkereten is Mazda szalon reklámfelirata lenne.



2017. júl. 13. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ahogy már írtam is:


"Utánanéztem, nem találtam ilyet semmilyen angol nyelvű autós oldalon."


Szóval igen, ismerem a Google képkeresőt, meg még 30 másik helyet ahol ennek utánanéztem, és nem találtam meg a kérdéses autót.


Szerintem a legfontosabb ismertetőjegye az oldalain lévő "bordák" vagy "barázdák", amik az ajtók előtt, az ajtókon és az ajtók után is végighúzódnak.

2017. júl. 13. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Fénykép nélkül segítsen a radai rosseb.
2017. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsőre egy MX-3-as lehet.

Bár az a bordázás nem nagyon stimmel, olyasmi kerülhet fel utólag is.


Ha nem, akkor nyisd meg:

[link]

És tekerj le odáig, hogy

"Mazda road car timeline, 1990s–present", ott vannak a Mazda által gyártott típusok, megnyitod a linket, ránézel a képre, ha nem ismerős akkor jöhet a következő.

2017. júl. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán egy RX7-es lehet valami ritka spéci body kittel.
2017. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!