Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autónak a tetejét...

Horthy99 kérdése:

Ha egy autónak a tetejét levágom hogy kabrió legyen belöle akkor forgalomba hozhatom?

Figyelt kérdés
Egy 1200-es ladáról lenne szó

2017. júl. 14. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert összeszakad

:)))

2017. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kabrió nem annyiban különbözik a szedántól hogy kulturáltan van levágva a tető róla. A lemezek alatt teljesen más karosszéria található, másképp kell megerősíteni a kasztnit tető hiányában. Tekintve hogy az önhordó karosszériának a tető az nagyon fontos szerkezeti része. Anélkül, ahogy valaki írta is, nagyon gyorsan megrogyna.
2017. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szétcsuklana hamar.
2017. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a kabriók azért nehezebbek több száz kilóval a sima keménytetős, azonos tipusú társaiktól, mert az alja baromi erős acéllal van bélelve..a ladát alul egy vastag gerendával kellene megbarkácsolni, és akkor is nyeklene.
2017. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj Wartburgból kabriót, annak van alváza. Igaz, nem fogod tudni legalizálni.
2017. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a wartburg az jó ötlet.
2017. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megroggyan középen.Az életben nem nyitod ki többet az ajtaját
2017. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


A képeken nem látszik sajnos, de a merevítés végig fut az ajtók és az ülések között, szóval azon át kell lépni a beszálláshoz.

2017. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ösze csuklana meg nem lehetne papirozni .

Nekem 4-es golf cabirom van a sima társaihoz képest mehezebb hiába van a mervető a tetőnél keresztben nekem 4 réget lemezből áll a kasznim , joval vastagabb padlo lemez stb a sima kivitel könyebb , 2 max 3 régteg lemez de csak a fő teherviselőknél és vékonyabb a padlo lemez mert ott a tető tartja a kasznit az össze csuklás ellen .

Sima 3 ajtós 4-es golf max 900-1000kg nekem a cabrio cakk-pakk 1300kg üresen

2017. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem hozhatod forgalomba. Az előttem szólók már elmondták miért. Ismerős srácok megcsinálták ladából kb 10 éve. Hát be is csuklott ahogy kell az első fordulóban. Szerencsére nem lett bajuk. Amúgy műbizonylat és hivatalos út végigjárása...
2017. nov. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!