Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma majdnem összetörtem az...

Ma majdnem összetörtem az autómat és egy másik autót. Még mindig a hatása alatt állok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerencsére sikerült megelőzni a bajt, de nem sokon múlott. Reggel 8-kor történt azóta is görcsbe rándul a gyomrom időnként. Hogyan dolgozzam fel?

2017. júl. 15. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik.
2017. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy veszem le, hogy a te hibád lett volna. A legjobb amit tehetsz, hogy gondolkodsz rajta, mi vezetett ehhez, és később hogyan tudnád elkerülni ezt, mire kell ilyen helyzetekben jobban figyelned.
2017. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, az én hibám lett volna, teljes mértékben elismerem,ha esetleg megtörténik a baj. Szerencsére csak anyagi kár keletkezett volna.
2017. júl. 15. 15:19
 4/8 Beviz Elek ***** válasza:
Előfordul. Ne görcsölj rajta, hanem tanulj belőle
2017. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Soha nem fogod elfelejteni, jobb ha megölöd magad!

Én 10 évvel ezelőtt majdnem kutyaszarba léptem és azóta is összerándul a gyomrom amikor látok egy kutyát! Senkinek nem kívánom ezt az érzést!

2017. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csaj vagy akkor ostorozd magad, mint, minden társad, ha pasi vagy, akkor sza..... bele az egészbe, ahogy minden hímnemű teszi.
2017. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, én sem értem, mit kell ezen rugózni. Amikor én fiatal voltam, még nem volt számítógép. Kint töltöttük a szabadidőnket, és akkora hülyeségeket csináltunk, hogy ma is belesápadok, amikor eszembe jut. És ott nem csak anyagi kár keletkezett volna, ha ügyetlenek, vagy figyelmetlenek lettünk volna. De bazki, mikor majd menni kell erről a világról, hidd el, csak ezek az élmények számítanak majd, nem az álmos vasárnap délutánok.

Szóval örülj, hogy megtörtént, örülj, hogy megúsztad, és volt alkalmad megtapasztalni, volt alkalmad tanulni belőle.

2017. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónapos jogsival a barnák által kedvelt típusú autó elé mertem sávot váltani, úgy, hogy az illetőnek enyhén fékeznie kellett. Én akkor úgy éreztem magam, mintha ezrek életét veszélyeztettem volna, pedig SEMMI nem volt.
2017. júl. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!