Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen probléma lehet?

Milyen probléma lehet?

Figyelt kérdés
Fiat Stilo kombi 1.6 benzin menet kozben leall a motor.Azonnal el lehet inditani ujra.Szervizben szamitogepre kotve semmilyen hibat nem talaltak.Javasoltak hogy vigyem szakszervizbe ami hetfon meg is fog tortenni.A kerdesem oka hogy milyen osszegre szamìtsak ha valaki tud ra barmi lehetoseget az írjon.A valaszokat elore koszonom.Barmi informacio szukseges meg az utorol irom amint tudom!
2017. júl. 15. 22:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Nemetorszagbol hazafele magyarorszagra (1000km)

2-300 kmre voltam a celtol es kigyulladt a motor kijelzo a muszerfalon de semmi mas nem volt.(vasarnap) aztan majd egy hetig semmi nem volt.Kozben minden nap hasznaltam az autot es penteken ismet megjelent a problema viszont ekkor mar minden lehetseges jelzes kigyulladt,csipogott!A fordulatszam mutato leesett nullara ebbol adodoan az auto motorja leallt.felrealltam vele de azonnal indult is ujra!Ma vegul mint leirtam eljutottam egy szerelohoz aki megnezte de semmit sem talalt.A problema azota is fentall.a legrovidebb 2-3kmes uton is leall mar az auto de mar a motor jelzese sem gyullad ki

2017. júl. 15. 22:48
 2/4 anonim ***** válasza:
motorvezérlő elektronika lehet pl. a ludas. Ezzel a motorral ez általános probléma, a javítása 60-80 ezer forint lehet. Ha tényleg ez a baja. (Csepelen tudok olyat, aki ezekkel (is) foglalkozik. De ez a legdurvább eset, szóval reménykedj.
2017. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.Holnap 8ra kaptam idopontot.Ha ott sem tudnak vele mit kezdeni megprobalom az altalad irt csepeli szerelot ha leirnad a pontos cimet.
2017. júl. 18. 01:06
 4/4 anonim ***** válasza:
szólj, ha nem tudtak segíteni
2017. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!