Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes A140 vagy Opel Astra G?

Mercedes A140 vagy Opel Astra G?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok melyik autó lenne jobb választás? Árban 600 ezerig gondolkodom. Most ezt kétfajta autót ajánlották nekem de ha tudtok ennyi pénzért más jó választást is azt is szívesen meghallgatom.

2017. júl. 16. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy liga a két autó... az "A" Mercik rohadnak, főleg 600-ért. G-s Astrából talán már vannak használhatóak. Mivel rohadás sok alkatrész van hozzá olcsón bontóból, újonan stb. és elég megbízható autó így az Opelt választanám.
2017. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekunk volt A140,asszonynak kellett mert az olyan jo kis noies kocsi. Hiba volt megvenni. Volt vele tobb problema, a lamellas tetoben eltort valami de csak kompletten lehet cserelni az egeszet. Nyikorgo ulesek stb. Egy hulladek auto.


En a g astrat vennem az biztos.

2017. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SándorÚr ***** válasza:

nekem A160 volt 15 évesen került hozzám, nagyon sok apró hiba jött ki rajta. Viszont az 1.6-os motor nagyon jól vitte a kicsi kasztnit, és a kivehető űlések miatt hatalmas hely volt benne szerettem mis meg nem is.

Ha lenne egy megbíztható előéletü rendesen karbantartott akkor lehet inkább a Mercit vettem

2017. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!