Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tud ajánlani esetleg valaki...

Tud ajánlani esetleg valaki vezetéstechnikai könyvet? (Kezdő vezetőnek)

Figyelt kérdés

Természetesen rá tudok keresni magam is, de van olyan, amit kifejezetten tudnátok ajánlani?


Kezdő, jelenleg még tanuló vezető vagyok.



2017. júl. 16. 21:22
 1/2 anonim válasza:

Én a Kotra Károly féle KRESZ könyvből tanultam(személygépkocsi-vezetők részére) Nagyon jó könyv,nem is olyan drága(2400ft) tele ábrákkal és ÉRTELMES magyarázattal és minden fejezet után teszt van amivel ellenőrizhető az adott témakör megmaradása.Rengeteg videó is van mellékelve a könyvhez QR kód alapján.

Nagyon jó könyv,bátran ajánlom!Elsőre sikerült a kresz 73pontra!

2017. júl. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, de inkább olyat keresnék, amiben a vezetéshez, tehát inkább a gyakorlathoz találhatóak tanácsok. A kresz nekem is sikerült szerencsére elsőre, most a forgalomban küzdök.


De a válaszod köszönöm, mert sok mindenben kell ismételnem az elméletet is, mert sok olyan hibába belefutottam így gyakorlat közben, ami nem volt eléggé sulykolva az elméletben.

2017. júl. 22. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!