Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanuló vezetőnek jó ha váltoga...

Tanuló vezetőnek jó ha váltogatják az autót? Normális ha bénának érzem magam a 7. órán?

Figyelt kérdés

Két autót váltogat az oktatóm és az egyikkel minden megy, nem nézem a váltót, tolatni is tudok (Y, saroktolatás, lejtőnelindulást gyakoroltuk 2órát a rutinpályán), érzem az autót, ami feladatot ad megcsinálom jól, azzal pozitív élmény a dolog (egy régebbi autó, bár megígérte hogy akkor ezzel megyünk vizsgáig), a másikkal(vadi új autó, 5000km van benne) egyszerűen alig bírok bánni, nem mennek a feladatok, nem érzem a sebességet se benne, más a váltó, érzékeny az egész, szétesik a figyelmem emiatt és bénázok, elveszi a kedvem. 7.óránál járok, most megint az újjal jött értem valamiért és lefulladtam egy stoptáblánál, bepánikoltam hogy vannak mögöttünk, utána frusztrált voltam. Ez történt akkor is amikor kereszteződés jött, szétnéztem, mondtam hogy nem jön senki, szépen elkezdtem araszolni és az oktató belesatuzott, hogy körülnéz ő is azért, tényleg nem jött senki és akkor hogy nyomjam neki.

Egy rossz szava se volt amúgy az oktatómnak, azt mondta hogy óraszámnak megfelelő hibáim vannak, gyorsan érkezem kanyarhoz, gyorsan akarok váltani ez rutinhiány és ennyi, de annyira bénának érzem magam ezzel az autóval!


2016. szept. 4. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

7. órán teljesen normális, hogy béna van.

Nem lesz gond, hogy most autót váltott, majd megszokod ezt is.

Akkor lenne ciki, ha vizsga előtt váltana másik autóra.

2016. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel bele fogsz jönni, ha meg autót váltanak az se gond, megszokod majd
2016. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, nekem nem ment olyan gördülékenyen a jogsi. Elsőre meghúztak, utána meg mondták látják, hogy nem vagyok ügyes, de körültekintően csinálom. Nagy gyakorlás nekem most kezdődött el, egyedül el kell menni valahova akkor nincs oktató. (Először csak helyben járkálok, meg azokon az útvonalakon, amiket érintettünk. Utána meg már szélesebb részen.)
2016. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást! :) A héten sikeres forgalmi vizsgát tettem elsőre, szigorú, ismeretlen (az oktató számára) vizsgabiztossal! :)
2016. okt. 7. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt hogy vizsgáztál? 7 órát vezettél, amikor kiírtad a kérdést...
2016. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, heti 2-3x 2órát mentem utána, a megbeszélt autóval és a választott oktatómmal, következő héten a 12.órán lejelentett vizsgára, 3hétre volt a vizsgaidőpont onnan, előtte 1,5héttel pedig kb minden nap mentem 2órát. A 30óra az 16alkalom volt összesen mert vizsga előtt 1órát vezettem.
2016. okt. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!