Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan értelmezzem ezt a...

Hogyan értelmezzem ezt a táblát:"Tehergépjárművel behajtani tilos" Alatta kiegészítő tábla:"Kivéve engedéllyel" Alatta még egy kiegészítés:"22. 00-06. 00 óra között, Szombat, vasárnap és munkaszüneti napokon egész nap". Mikor mehetek be teherautóval?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem engedély hiányában soha, engedéllyel hétköznap 6 és 22 között, de mérget nem vennék rá.
2017. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Mindig azt jelenti ami ki van írva. Ebben az esetben engedéllyel 22-06 óra között, valamint hétvégén és ünnepnapon behajthatsz. Hétköznap nappal semmiképp.
2017. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Helyes értelmezés: engedéllyel bármikor, egyébként 22.00-06.00 óra között, szombat, vasárnap és munkaszüneti napokon egész nap.
2017. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is úgy van ahogy a 3-as írta. Teljesen logikus...
2017. júl. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok. Mégse a 3-asnak van igaza, de szerintem az első kettő válaszolónak sincs. :) A kiegészítő tábla ugye időszakot jelöl, tehát a fő jelzőtábla arra az időszakra vonatkozik. Tehát tehergépjárművel behajtani tilos 22:00 és 06:00 között (hétköznap), szombat, vasárnap és munkaszüneti napokon pedig egész nap, kivéve engedéllyel. Ez a logikus.
2017. júl. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a jó, hogy ahányan fejtegetjük annyiféle képpen :D

Az pedig mégjobb, hogy egy iparterületre bevezető úton lett kihelyezve a táblakombó.

A másik megközelítési lehetőségnél pedig 10 m-es és 15 t-ás korlátozás van.

Juss be kamionnal.

2017. júl. 21. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg az a logikus amit írtam. Kösz a 0%-ot azoknak a f**zfejeknek akik nem tudnak értelmezni egy közlekedési táblát. :) #5
2017. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*akik nem tudnak értelmezni egy közlekedési táblát és ezért lepontoznak
2017. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan régi a kérdés...

22.00-06.00 óra között, szombat, vasárnap és munkaszüneti napokon egész nap csak engedéllyel hajthatsz be, minden más időpontban engedély nélkül is.

2018. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!