Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kérem valaki mondjon véleményt...

Kérem valaki mondjon véleményt, a Scitec Nutrition által forgalomba hozott BCAA X-ről, és (vagy) a BCAA 1000-ről, ti milyen hatás értetek el (tapasztaltatok)?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy valaki tapasztalt-e pozitív hatást valamelyik készítmény fogyasztásával az edzését kiegészítve. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. febr. 1. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatást nem igen fogsz fogsz tapasztalni, ez egy aminosav készítmény, akkor jó, ha katabolizmusnak vagy kitéve, én akkor szoktam használni ha nagyon nincs időm enni, persze ez messze nem a legjobb megoldás. Diétában is használják étkezések között, illetve edzés után, közben. Igazából bármikor lehet, de annyira nem fontos kiegészítő. Ráadásul kapszulásat nem is éri meg venni, inkább por formájúban.
2015. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak olvastam, hogy edzés előtt érdemes bevenni mert segít a fehérje szintézist fentartani és sokat jelent a fehérje beépüléskor is. Mert végülis ha csak edzést követően kéne beszedni akkor már ott a tejsavófehérjém ami nagy mennyiségben tartalmaz BCAA-kat meg sok más aminosavat, többek közt L-glutamint
2015. febr. 1. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Edzés előtt is lehet, de mondom, szerintem ez nem olyan fontos. Max. ha szálkásítasz.
2015. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egész évben szálkásan építek izmot (mint a men's physique kategória versenyzői) és az izomépítés mellett az izom megtartása is a célom. Szóval akkor ajánlott lenne szednem.
2015. febr. 1. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor is azt gondolom, hogy port vegyél inkább, jobban jársz.
2015. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!