Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hamar felmelegszik, majd...

Hamar felmelegszik, majd lelassul és bedöglik, mi lehet a baj? (Jawa 210 babetta)

Figyelt kérdés
Mostanság csinálja ezt, hogy megyek vele kb. 1-2 kilométert maximum, aztán hiába húzom a gázt, elkezd lelassulni, szaggatni, majd bedöglik. A motor annyira felmelegszik, hogy ha nyálamat rácsöppentem, akkor az serceg. Ez lehet az miatt, mert hamar felmelegszik, és az miatt robban le, vagy más a hiba? Vagy miért lehet az, hogy ilyen hamar felmelegszik?

2017. júl. 19. 21:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséged :) tavaszra mindenképp meg szeretném csinálni, mivel pont most járt le a biztosítás is, viszont szeretném továbbra is használni :)
2018. jan. 18. 10:51
 12/13 A kérdező kommentje:
A gyertyát azt nem is néztem, lehet azt sem ártana kicserélni .. egyébként azt a szűrőt még hová gondoltad tenni, a benzincsőbe? ami megy át a benzintartályból a karbiba vagy hova?
2018. jan. 18. 10:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen oda gondoltam. Ha tudsz oda tenni egy szűrőt az jó csak a rövid cső miatt kicsit necces. Ha nem sikerül akkor hagyj hosszabb csövet és csinálj rá egy visszahajlítást ( lényegében egy kört alakítasz ki rajta ) és így a cső alsó részén megmarad a kosz.
2018. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!