Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw scirocco az 1.4 tsi motorra...

Vw scirocco az 1.4 tsi motorral jó lehet vagy inkább a 2. 0 dízel?

Figyelt kérdés
Nagyon szemezek a sciroccoval,de nem tudok dönteni milyeik motorral legyen
2017. júl. 19. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy a dízel jobban megy, az már más kérdés, hogy neked melyik karakterisztika tetszik.
2017. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két teljesen különböző motor.

2.0 CR TDI jó motor, azzal nincs gond, viszont az 1.4 kerülendő. A Scirocco-k beleesnek a rossz konstrukciós 1.4-es kategóriájába, a vezérlés, olajszivattyú meghajtás problémás. Van rá megoldás, de nem két fillér. olvass utána. 122 lóerős felejtős, de ha benzines kell akkor inkább a 2.0 TSI kell.


Egyébként jó választás, én is most megyek megnézni a kiszemeltet:)

2017. júl. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor az 1.4 et elfelejtem!

2017. júl. 20. 08:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy sportos kupé dízelmotorral komoly dolog lehet:) Az 1.4 TSI-k nagy része nem a 122 lovas, hanem 160, azzal szerintem csak a vezérműlánc volt a macera, de azt vagy kijavították, vagy érdemes cserélni.
2017. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:

nem írtál árat így azt mondom hogy lehetőleg fiatalabb tsi scirocco-t.

2011-12 már jó motornak kell lennie 122-es verzióból is mert gondolom ugyan ez a motor ment a hatos golfokba is és ott is akkor tájt lett javítva minden hiba.

a 160lóval biztos fürgén közlekedik.

nekem is 1.4tfsi van csak nekem nem vw hanem audi.Szeretnek azért enni,a gyári fogyasztás vicc.7 liter felett van az akkor is ha városba be sem teszed a lábad.

A 2.0 tsi-t nem ajánlom,az nagyon sokat fogyaszt emiatt hozták be úgy tudom az 1.8tsi-t,azzal lenne még bitang kis jószág.

egyébként nézz utána milyen üzemanyagot kíván,vannak tsi motorok amiknek minimum 98-as kell.

2017. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az FSI megy a 98-assal. De az a kokszolódás miatt amúgy sem egy ajánlott motor.
2017. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindegyik közvetlen befecskendezésű magasabb oktánszámúval ajánlott, mert magasabb a kompressziójuk már. De vígan elvannak a 95-tel is egyébként, annyira nem magas, hogy öngyulladjon.
2017. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!