Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok helyen olvastam hogy az...

Sok helyen olvastam hogy az AM-es (50cm3) motoroknak kelleni fog rendszám ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi mutass egyet a sok hely közül.
2017. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 $$$$$ ***** válasza:
25%
Remélem sose vezetik be. Csak az hiányozna XD.
2017. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
én meg remélem bevezetik, ideje lenne már...
2017. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pletyka, nem tudni. Az éves műszakit meg a regionális rendszámot is pletykálták és nem lett.


Jó dolog lenne, csak az a baj, hogy ahhoz kvázi ingyen kellene megoldaniuk az egészet és a műszakija is olcsónak kell lennie, mert ha drága akkor elveszti a segédmotorkerékpár jellegét az egész meg akkor inkább megy az ember A1-gyel ami nem egy tikszarkergető...

2017. júl. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon ideje lenne már.
2017. júl. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Remélem minél hamarabb bevezetik.
2017. júl. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 veterán vas ***** válasza:
48%

-Pár éve megjósolták -napra pontosan- hogy jön a világ vége....

-A neten szinte naponta olvashatod, hogy megtalálták a rák ellenszerét....

-Hamarosan rendszámmal fogják ellátni az 50ccm-s motorokat....


Na most mond! Egy hülye hírrel több. ;)

2017. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tényleg tervezik. 2002-ben vizsgáztam mopedből, azóta tervezik folyamatosan :)
2017. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tizen x éve hallgatjuk meg tervezik ezt........amiből sosem.lesz semmi mert egyszerűen kivitelezhetetlen.......persze néhány lájk meg kattintás vadász oldal minden hónapban leközöl egy ilyen cikket,mint amit veteran kollega is irt,hogy meg van a rak ellenszere.....rendszamoztatni kell az 50-es motorokat stb stb
2017. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Már miért lenne kivitelezhetetlen? Majdnem egész Európában rendszámosak a kismotorok és ráadásul az államnak egy fillérjébe nem kerülne, mert mindent a tulajra vernének.

Itt inkább az az oka, hogy nem meri egyik párt se kockáztatni a többszázezer szavazatot a kismotort használóknál így nem foglalkoznak vele. Jelzem jobb is, mert bár nem lenne rossz a rendszám, csak épp mint tudjuk ebből minden kisülne csak normális kivitelezés nem, ergo szopás lenne.

2017. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!