Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Clio RS ("Régi" 2000-es évek...

Clio RS ("Régi" 2000-es évek 170 le) mennyire megy jól?

Figyelt kérdés

Lett egy jó lehetőségem elég jó áron (sajna egyik ismerősömnek el kell adnia ,mert a ház fontosabb...) ,egy ismert előéletű jó állapotú RS-hez.

Eljátszottam a gondolattal mert 980 kg és 170 le gondolom egész jól mehet.

De sajna láttam már papíron jó adatokkal lévő kocsit ami ment... 140-ig aztán nem volt valami nagy durranás.

Véleményetek róla?

Nagyon jó érv nekem,hogy régi szívóbenzin.


2017. júl. 20. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe ne menne jól. Az egy legendás hot hatch. De gondolom megvásárlás előtt úgyis kipróbálnád, nem? Vagy legalább akitől megveszed, azt kérd meg, hogy vigyen egy próbakört, ha féltené. Csak aztán ne öld meg vele se magad, se másokat. Kicsit ugyanis aggasztó, ha egy 170 lóerős kisautónál felmerül benned, hogy esetleg nem akkora durranás.
2017. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos, ezeknél nem az a lényeg, hogy 140 felett hogy gyorsulnak, nem arra volt kitalálva. Ettől függetlenül 140 felett is jól fog menni. Mert nagyon erős.

Ennél már a kisebb tempót is nagyon élvezetesnek fogod találni. Ezzel nem kell 200-al menj, mint egy túlszigetelt Audiban például, hogy érezd a tempót, hanem már 100 körül is jól érzed magad benne. Főleg ha kanyargós az út. Ez a jó benne. És ez még egy régi vágású motor, nagyon közvetlen gázreakcióval, ez is rengeteget hozzátesz az élményhez.

2017. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!