Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is bukott már meg gyakorla...

Más is bukott már meg gyakorlati vizsgán?

Figyelt kérdés
Napszemcsis,fekete mercis májer hülyegyerek belső sávból 60nal előzi a 30as táblánál,indexxel kanyarodó tanulókocsit. Kvadühös vagyok.
2017. júl. 21. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

szerintem te vagy az egyetlen...


amúgy mi köze a mercis srácnak ahhoz hogy megbuktál?

2017. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már elofordult olyan, hogy más is megbukott. De nem vagyok benne biztos
2017. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az hogy majdnem belém jött.
2017. júl. 21. 19:34
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

de a kérdéshez mi köze???


nyilván bukott már meg más is.

de nem amiatt, hogy a másik autós előzte, és majdnem belement.

2017. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak leírtam hogy én miért. Bocs.
2017. júl. 21. 20:09
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg rosszul reagáltad le a helyzetet. Én úgy mentem át vizsgán, hogy frontálisan belecsúsztam egy másik autóba. Mivel nem az én hibám volt (ő jött át a záróvonalon) és sehogyse lehetett volna elkerülni a balesetet így nem kaptam még hibapontot se. Az volt a szerencsém, hogy már a vizsga vége felé volt ez, így nem kellett újrakezdenem, hanem megadták.
2017. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Még továbbra sem írtad le, hogy miért buktál. Oké, hogy megelőztek, meg hogy majdnem beléd jöttek, de mivel ez nem a te hibád, erre hivatkozva biztosan nem buktatnak, ott valami másnak is kellett lennie.
2017. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez volt. Nem tettem semmi rosszat, egy íven akarta az oktató, hogy forduljak, lehúzódtam szélre,néztem a tükröket,indexeltem,elkezdtem fordulni és a fordulás 2.-mpében ez a barom majdnem elvitte a kocsi elejét,rágyorsított,hallani is lehetett. Belátható,egyenes út.
2017. júl. 21. 22:05
 9/21 A kérdező kommentje:
Az oktató bepánikolt és betaposta a féket.egy tized másodperccel később kezdtem én fékezni, de meg tudtam volna állni,semmi se lett volna, csak így ugye nem engedtek tovább.
2017. júl. 21. 22:07
 10/21 anonim ***** válasza:

Akkor itt a hiba. Valószínűleg már akkor is mögötted jött, mikor lehúzódtál. Ilyen alapon jogos, hiszen ennek a fordulásnak egyik alap feltétele, hogy nem zavarod vele a forgalmat. Ha meg nem így volt, magyarul amikor elkezdted a fordulást biztosan nem volt még látható a pozíciódból, akkor nem te vagy a hibás. Ebben az esetben ragaszkodnod kellett volna ahhoz, hogy nem te vagy hibás.


De hogy biztosra tudd a dolgot, szerintem kérdezd meg az oktatódat, hogy miért buktál meg.

2017. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!