Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig tart általában egy...

Meddig tart általában egy kresz gyakorlati oktatás?

Figyelt kérdés

Két hónapot vártam a sikeres elméleti vizsga után, mire sorra kerültem és az oktató közli velem, hogy heti 1.30 óra az, ami tuti tud velem foglalkozni, mert annyi a kötelező.

Ezt nagyon kevésnek tartom Jó esetben tél végén lesz csak meg így a jogsim.



2017. máj. 24. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Oktatótól függ. Én heti 2 órát vezettem, néha 3-at; plusz órát pedig nem vettem. Ha neked kevés a heti 1 óra, akkor válassz másik oktatót, vagy mond meg neki, hogy te akár hétvégén is vezetnél, ha van rá mód. (Több oktató csinálja így.) Nyilván ha olyanhoz mész, akinek sok tanítványa van, az nem tud veled többet foglalkozni.


2-3 hónap alatt le kellene tudni a gyakorlati részt, ennél tovább nem kellene húzni a dolgot.

2017. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Le lehet tudni 2-3 hónap alatt a gyakorlatot, de az nagyon jónak számít, a gyakorlatban nem ritka a fél évig elhúzódó gyakorlat, főleg a fővárosban.

Előre még azt sem lehet tudni, hogy 30, több, vagy lényegesen több óra gyakorlásra lesz szükség a sikeres vizsgához.

Nem elterjedt gyakorlat, de már az iskola választásánál a gyakorlati oktató választása kellene, hogy szempont legyen a tanulónál. Az egy teljesen általánosnak mondható gyakorlat, hogy sok oktató heti 1-2 órát foglalkozik egy tanulóval, de van attól jobb, és rosszabb is, s akkor még arról szót sem ejtettünk, hogy milyen pedagógiai érzékkel oktat.

A vezetés tanulás legfontosabb eleme a gyakorlati oktató

2017. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oktatótól függ

Én jövő honappban megyek kresz vizsgára az oktatom mondta hogy amint a vizsga meg van szoljak neki és még azon a héten el kezdjük a vezetést és mivel nyár így minden másofik nap fogok vezetni 29 orát kell le vezetni azaz 580km plusz 1 ora a vizsga .

Igaz nekem mázlim van mert nagyon jófej oktatom lesz és mindent ugy intézünk hogy neki is meg nekem is jo legyen az adott időpont

2017. máj. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na hát ezt tudom, hogy így le lehet szervezni, akkor alapból úgy állok hozzá. Bp.-n tanulok a Padlógáznál és Molnár Bertalan az oktató.

Aki esetleg ismeri, elmondhatná a véleményét róla.

2017. máj. 25. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!