Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon hány cm-re...

Magyarországon hány cm-re érdemes leültetni az autót?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a magyar utak minősége parádés de ezt is beleszámítva tényleg hány cm?

2017. júl. 22. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb ennyire.

[link]

2017. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Autófüggő. Aminél alacsonyan van a karter ott nem érdemes nagyon erőltetni a dolgot, mert egy aknafedlap simán leviszi :D
2017. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 crudy ***** válasza:
Eees itt erkeztunk meg a szarazkarteres autok fantasztikus elonyehez.
2017. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire jó lesz:

[link]


Nyolckerben meg is csinálják neked ingyen.

2017. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Ennyire azért nem rossz a helyzet. A főutak Magyarországon jók. De nem is az utakhoz kell állítani az ültetést, hanem az aszfaltból, vagy térkövekből épített púpos fekvőrendőrökhöz.
2017. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" A főutak Magyarországon jók."


Szerintem az M1-en a külső sávban is meg lehet ugrasztani a kartert egy ültetett E30-ban :D

2017. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán inkább emelni kellene :)
2017. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is emeléspárti vagyok... Sosem értettem, mire jó ültetni.

Persze helyfüggő. A mi utcánkban elég veszélyes normál autóval közlekedni, fennakadnak a hupák, ha rosszul jön ki a lépés. Ültetett autónak esélye se lenne, de ide amúgyis terepjáró kéne (ami esztétikailag a kedvencem, csak sokat fogyaszt).

Ültetett autónál elkötelezik magukat az emberek, hogy SOHA nem mennek olyan helyre, ahol ez gondot okoz? Pedig nekem úgy tűnik, sok helyen roppant előnytelen az ilyesmi...

2017. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tuningautóról lenne szó.

De ugy gondolom egy légrugórendszer lehet jobb lenne akkor mert az lehet allatitani.

2017. júl. 22. 23:45
 10/10 veterán vas ***** válasza:
Természetesen milliméter pontosságú választ fogsz kapni, csak előbb megálmodjuk, hogy az ország melyik részén laksz, milyen autót akarsz leültetni, merre szoktál közlekedni, milyen sebességgel, mekkora terheléssel, hány db fekvőrendőr található mindennapi a mozgási körzetedben, milyen állapotú utak vannak felétek, mekkora összeget szántál a futómű átalakításra, ésatöbbi, ésatöbbi.
2017. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!