Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a kombi autók rondák?

Szerintetek a kombi autók rondák?

Figyelt kérdés
Szerintem a vw,audi kombik kifejezetten elegánsak és praktikusak. Ilyen vételét tervezgetem.
2017. júl. 22. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ha neked tetszik akkor nyugodtan. Semmi bajom ezzel, mindenkinek más az ízlése.

Én személy szerint irtózom a kombiktól. Olyan koporsószállító mindegyik. Ezért eddig csak 5 ajtós autóim voltak.

Tudom, most le leszek pontozva sokak által, mert ilyet merészeltem írni. Akkor is ez az őszinte véleményem. :)

2017. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akadnak kifejezetten szép kombik is. Amúgy meg magadnak vegyél autót ne másnak.
2017. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, amelyik ronda. Mint ahogy nem kombiból is van ronda bőven.

Kifejezetten elegánsnak nem mondanám őket. De ha szükség van a nagy csomagtérre, akkor tényleg nagyon praktikus és kényelmes. Szóval ha erre van szükséged, akkor vegyél ilyet.

2017. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dzseri ***** válasza:
100%
én szeretem a kombikat mert praktikusak, jól lehet beléjük pakolni, a szépség vagy rondaság sokad rendű kérdés
2017. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rondák, de célszerűek.
2017. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti ronda:

[link]

Ez viszont szép:

[link]

A VW-nél ő szép:

[link]

2017. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van sok kifejezetten szép kombi.
2017. júl. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Golf4-et vennék. Jobban tetszik,mint az 5ajtós és praktikusabb.
2017. júl. 23. 07:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az autónál a szépség az utolsó. Autót nem úgy veszünk, főleg meg nem úgy hogy kérdezősködik az ember.

Használható legyen arra amire nekem kell és olyat veszek. Ha másokat kérdez az ember akkor sose lesz autója vagy legalább tiz félét kellene venni. Mert mindenkinek más tetszik, mást szeret.

2017. júl. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kifejezettem úgy vettem autót, hogy egy kizárólag típus tetszett és szóba se jöhetett más. Hiába próbáltak meg - többek között annak idején itt is - lebeszélni róla.

Ez az autó már 6 éve van velem jóba-rosszban, egyáltalán nem bántam meg.

Egy Fiat Multiplaban pl hiába van nagyon jó technika, olyan rút szegény, hogy soha az életben nem venném meg.

Szerintem igenis fontos szempont, hogy egy autó tetsszen a gazdájának és jóleső érzéssel használja.

2017. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!