Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék 1 kerekezni 50...

Hogyan tudnék 1 kerekezni 50 ccm-s motorral?

Figyelt kérdés
Biciklivel egy jó 30-40 méter megy meg 1 kézzel is megy de motorral az istenért se akar menni !
2017. júl. 23. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Sehogy.

Túlságosan elöl van a súlypontja és ahhoz képest kicsi a nyomatéka.

2017. júl. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sufnituninggal..én azt csináltam, hogy hátra nagyobb átmárőjű(de ugyanolyan fogbeosztású)fogaskoszorút alkottam.

Ha van a fiókodban, akkor jó az is, hogy az első lánckereket kisebbre cseréled, mondjuk két foggal..


előny: így jól lehet akár szimóval, tomos-sal, akár még komárral is egykerekezni


hátrány: a végsebesség akár a felére is csökkenhet úgy, hogy nyélgázon mész.


valamit valamiért...amúgy bulinak nagyon jó. így tanultam meg egykerekezni...most már 600-as endúróval csinálom.

2017. júl. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. júl. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Renátó sz válasza:
egy simson tökéletes én is ezzel szoktam egykerekezni a lényeg hogy teljesen hátraülsz a KUPLUNGOT BEHÚZOD AZTÁN KICSIT ADOGATOD A GÁZT FELPÖRGETVE EZZEL A MOTORT ÉS UTÁNNA EGY NAGY GÁZ ÉS A KUPLONGOT KICSAPOD ÉS ENNYI KÉSZ IS.AZTÁN PERSZE MEGTARTOD A MOTORT :)
2017. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!