Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első generációs Audi A3 jó...

Első generációs Audi A3 jó választás első autónak vagy nagyon befürödnék vele?

Figyelt kérdés
Benzinest szeretnék

2017. júl. 23. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem zavar hogy minimum 18-20 eves rozsdahalom felmillio kilometerrel, nagyon jo valasztas. De legalabb dragan adjak, mert Audi.
2017. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az A3 részben alumíniumból készült kasztnival rendelkezik, így ott a rozsdával jóval kevesebb gondod lesz, mint más hasonló korú autónál.


Ha találsz egy normális példányt akkor jó választás.

2017. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kellő körültekintéssel vásárolva jó választás
2017. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fenntartása mennyire költséges? Megbízható autó?
2017. júl. 23. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Köze nincs az alumíniumhoz,az az A8.

Az első A3 lényegében egy Golf 4, csak más a dizájn.

Nem rossz autók, olcsó hozzájuk minden és általában több extra van bennük, mint a Golfokban.

2017. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem egy 97-es, automata, 1.6-os benzines A3-asom van első autó gyanánt. 122e km-mel vettük. De csak, hogy az elsőnek is reagáljak, amíg egy autóval foglalkozva van, és cserélődnek a kopó alkatrészei, addig teljesen mindegy, hogy hány kilóméter van benn, más kérdés, hogy 500.000 km-mel én még egyet se láttam, inkább 2-300 ezer körül vannak.

Az enyémben akkumulátort kellett cserélni, motor-váltó tökéletes, megy, mint a kisangyal.

Vannak jó vételek, csak keresni kell! Első autónak szerintem tökéletes.

2017. júl. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" más kérdés, hogy 500.000 km-mel én még egyet se láttam, inkább 2-300 ezer körül vannak. "


[link]

[link]

[link]

[link]


De akad benzines is:

[link]

[link]



De az 510 000km-est nyugodtan össze lehet hasonlítani egy megkímélt 182 000km-ressel :D

[link]


Hahahahahaa :D :D

2017. júl. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

[link]

Csak, mert Magyarországon vagyunk

2017. júl. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így van Magyarország pówaaa:


[link]


A kínálatban lévő A3-ak közel negyede most is külföldi okmányos, és gyanítom legalább további 15-20% ami külföldről érkezett korábban tekert órával. Furcsa mód az itthon külföldi okmányokkal hirdetett '99 előtti A3-mok közül csak háromban van több, mint 300k km és ezeken felül 4-ben több mint 250k, a többinek véletlenül mind alacsony a futása... :D

2017. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!