Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi q7 vagy Porsche cayenne...

Audi q7 vagy Porsche cayenne (első generációs) lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Igazabol mindegy.....mert ha valoban lenne rá pénzed nem itt kerdeznel....igy aztan targytalan
2017. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem az Audi Q7, mégiscsak egy picivel olcsóbb fenntartani (haha), és az első generációs Cayenne csúnya szerintem.
2017. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem kérd meg szüleid, hogy vegyék meg mindkettőt, legalább a játékboltban is örülnek a bevételnek. :D
2017. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Ezek 3-4 milliós autók, miért olyan hihetetlen hogy ilyent akar venni? ...

Én személy szerint a Porschet venném, jobban is tetszik, meg azért még is csak egy Porsche.

2017. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én 2012-es Q7-est vennék, az bitang jól néz ki, első generációs Cayenne elég csúnyácska.
2017. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 16:58


Tudod, ha kicsit normálisabban van egy kérdés kiírva, még komolyan is lehetne venni.


Melyik a jobb választás.... mire? Erdőben fát szedni, vagy hajózni vele? Végül is nincs rossz válasz csak rossz kérdés. :D

2017. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt q7 3.0 tdi. Fél évesen vettük 2007 körül. Akkoriban nagyon brutál volt a formaterv.Nem sok probléma volt a kb. 3-4 év alatt ameddig használtuk. Mára egy kicsit elavult lett a formaterv, de a faceliftes még egész vállalható. Mondjuk facelifteset nem veszel 3-4 millió körül. Porschet lehet venni 2 millió körül, formatervre szebb a q7. Nekem nem kellene egyik sem, de ha választani kellene akkor a q7. Mind kettőre előbb-utóbb költeni kell majd. És itt nem a kopó alkatrészekre gondolok.
2017. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!