Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van más is így, hogy szereti...

Van más is így, hogy szereti a motort üresben pörgetni?

Figyelt kérdés
Én időnként szoktam, hogy beindítom, aztán 1-2 órát tolom neki. Meg bütykölés közben is.

2017. júl. 23. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
1-2 órát pörgeted???
2017. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Nincs benne sz.tem semmi fura. mert hétvégente ha a Ladát csináljuk mi is járatjuk egész nap szinte.
2017. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Attol függ hogy melyik kocsival vagyok éppen .

A párom 3.0CRD Dodge nitorját nem az dízel

A sajátomat meg szoktam , de ez nem egy hoki 1.4 benzines kocsi

Eredeti amerikai DODGE MAGNUM 5.7 HEMI V8 R/T 350 nyers amerikai lóerő . Ennek mem csak a hangja nagy hanem erő is van rendesen , de még az alapjáratát is imádom ahogy rotyog a V8-as a 70es MOPAR rendszeren át .

Sokan néznek is hogy egy hajnalban a környék a kocsimtol zeng . Konkrétan az utca végén hallani amikor jár a V8-as . Sokszor meg is jegyezték hogy nem a legjobb hajnalban arra keli hogy éppen alapjáraton melegszik a kocsi és az utca végén hallják hogy indul a gépszörny

2017. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen mindenki ezt csinálja, de ha igazán kemény vagy akkor 1-2 órát folyamatosan tiltáson legyen
2017. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 veterán vas ***** válasza:
94%
Nyitott ablakos nyári éjszakákon, minden másnál hangulatosabb időtöltés, 1-2 órán át, terheletlenül nyígatni a motort. A 6-7 ezres fordulatszám, megnyugtatólag hat az ember lelkére, ápolja a jószomszédi kapcsolatokat, de legfőképpen a motornak használ!
2017. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaz, főleg hardcore hypermilernek fáj az ilyen kérdés (főleg, hogy az sokkal hamarabb állítja le a motort országúti haladáskor, mint hogy járassa, ha nem kell, ami persze megint más, mint a fent említett dolog, de a hypermilernek már majdnem mindegy), de szerintem sok más rendes embernek is.


A bütykölésnél mondjuk érdekes, kellően izgalmas esetben gondolom, akár Darwin-díjas is lehet így az ember.

2017. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1-2 órát nem, de fél percet van hogy énis hallgatom. Ilyen volt a 4.2-es V8-as Audim, az 1000-res Suzuki GSX-R-em, és (most meg fognak kövezni) a 3.0 TDI A6-osom is, azt is imádtam, ahogy ketyeg alapjáraton. De ezeket is nem pörgettem soha, csak alapjáraton hagytam hogy menjenek. Pörgetni csak menet közben pörgettem.
2017. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 veterán vas ***** válasza:

Most vettem csak észre a záró gondolatot, miszerint

a Kérdező szereti pörgetni, még "bütykölés közben is".

Elgondolkodtam, milyen javításokat lehet célszerű elvégezni 5 ezres fordulat fölött?

Talán a szelepállítást, vagy a vezérműszíj feszítését, esetleg a hűtőrendszer tisztítását, netán a turbó cseréjét?

Nehéz a választás. ;)

2017. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem :) Én Lamborghinit szoktam a Need for Speedben :) Itt nyugodtan lehet órákat is akár 8 ezres fordulatszámon pörgetni és szervízelni és tankolni sem kell :)
2018. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!