Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2x éves férfinek melyik Audit...

2x éves férfinek melyik Audit típust ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2006-tól. A3 vagy a4? Melyik az amelyik inkább a fiatalos ?
2017. júl. 23. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban lefedi az igényeit. Autót 99%-ban nem úgy veszünk, hogy melyik "fiatalos". De egyébként szerintem A3, A4-et én még nem láttam üzletemberen vagy elkényeztetett milliomos-palántán kívül más által vezetve (biztos van, csak ritka).
2017. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Húúú, a 20-at nehezebb leirni mint a 2x-et?
2017. júl. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

A 2x nem a 20-at jelenti te ökör, ha már kötekedni akarsz, nézz utána. Az a huszon-akármennyi.


Én A4-et vennék, az A3-ban számomra elfogadhatatlanul kicsi a hely a hátul ülőknek. Az viszont tény, hogy az A3 kicsit fiatalosabb, mert ferdehátú.

2017. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

" huszon-akármennyi. "


Nem is tudtam, hogy valaki lehet huszonakárhány éves. Mi ez, szabadon választható, vagy mi? :D Vagy nem tudja magáról menny? az x helyett biztos baromi nehéz lett volna leírni egy számot...az ilyennek nem audi kell hanem egy zsiguli max az elég fiatalos.

2017. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert úgy kérdezte, hogy egy átlag huszonéves embernek melyik lenne a jobb. Nem hiszem, hogy akkora befolyásoló tényező, hogy az emberünk 21, vagy 25 éves.
2017. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. !!! Inkább ne szóltál volna hozzá.
2017. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert leírtam, hogy egy A3-ba egy 150 centis ember nem tudna beülni mögém? :D Ha ferdehátút akar a kérdező, akkor vegyen Golfot, abban hely is van, az Audinak valamiért fontosabb volt a csomagtartó, és a kombis kinézet, mint a belső helykínálat.


Az A4-gyel viszont semmi bajom sincs.

2017. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!