Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány órát kell levezetni...

Hány órát kell levezetni forgami vizsga előtt?

Figyelt kérdés

A kresz megszerzéséhez hány óra vezetés kell? Vagy km-ben adják meg?


Az első vezetés órán már szoktak vezetni? Vagy csak megbeszélik, hogy mi hol van és mire való?



2017. júl. 24. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

"Hány órát kell levezetni forgami vizsga előtt?"

A jogszabály szerint 29 és a 30. óra a vizsga. Sokaknak viszont ennél több kell.


"A kresz megszerzéséhez hány óra vezetés kell? Vagy km-ben adják meg?"

A kresz megszerzéséhez egy sem.


"Az első vezetés órán már szoktak vezetni? Vagy csak megbeszélik, hogy mi hol van és mire való?"

Az első vezetés órán már szoktak vezetni. Vagy rutinpályán vagy rögtön a forgalomban. Ez oktatófüggő.

2017. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kategória?

"B" esetén: minimum 30 óra és 580km

- minimálisan 14 óra városi forgalomban

- minimálisan 4 óra országúti forgalomban

- minimálisan 2 óra éjszaka

Persze ha jól megy, a valóságban kevesebbet fogsz menni, de ugyanúgy kifizeted az órákat, ebben van a lóvé az autós iskoláknak.


Nem tudom a való életben ment-e bárki is éjszaka? Az én ismeretségi körömben SENKI.


Igen, szokás az első órán is vezetni, erről szól a dolog. :)

2017. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1# Igen, nem kreszet akartam írni :D, de mindkettőtöknek köszönöm a válaszát, ment a lájk...
2017. júl. 24. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom a való életben ment-e bárki is éjszaka?"

Nekem volt, hogy reggel fél hatkor mentem vezetni. Meg este 9-ig is voltam egyszer-kétszer.

Novemberben ezekben az időkben már elég sötét van.

2017. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Én nem voltam, de 17 vagyok, így hosszabb távokra, még nam kapom meg a kocsit, jönnek velem a szülök is, és szoktunk menni este is hogy szokjam.
2017. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!