Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz a KRESZ vizsga?

Mennyire nehéz a KRESZ vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudom, hogy van-e itt olyan, aki idén vizsgázott KRESZ-ből. Én augusztus 9-én fogok majd, viszont parázok, hogy nem fog jól sikerülni. Bár értem és jól fel is tudom fogni a különböző szituációkat, a szabályos és a táblák felismerése is megy, viszont a műszaki része valahol nagyon nem. Van egy 2012-es KRESZ gyakorló program, amit az Internetről töltöttem le, azokon szoktam gyakorolni, azokon elég jól megy már, csak nagyon gyakran jönnek be ugyanazok a kérdések. Általában ugyanazok lesznek a kérdések a vizsgán is, mint a régebbi programban? Mert azt tudom, hogy néhány képes kérdést felváltott a 3D-s videó. Tankönyvnek pedig a Kotra Károly, 2014-es kiadású KRESZ könyvét.

#KRESZ #vizsga #KRESZ vizsga #gyakorló program
2017. júl. 24. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Egyáltalán nem nehéz.


Nem parázni kell, hanem tanulni.


Na, szevasz.

2017. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni, hogy B kategóriából vizsgázom.
2017. júl. 24. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy friss tesztprogramot. Nem tudom, vane még olyan lehetőség, hogy x összegért hozzáférést kapsz a vizga tesztbankjához egy időre. Az lenne a leghasznosabb, ha a sikeres vizyga a legfőbb cél. Érdeklődj az autósiskoládban.
2017. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
A B kategóriás műszaki nem annyira nem nehéz, azon kár parázni. Én totál segg vagyok a műszaki dolgokhoz még egy biciklit se tudok megszerelni mégis van C kategóriám és most csinálom a CE-t. Ők is tudják ,hogy nem szerelők leszünk ezért nem várják el a tökéletes tudást csak legyél tisztában az alap dolgokkal és azért ismerd fel ha mondjuk lapos a gumid. Egyébként neten keresgélj és töltögess teszteket. Azt hiszem ncoreon van fent egy program azt is érdemes lehet letölteni és gyakorolni.
2017. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Tavaly vizsgáztam. A műszaki dolgokhoz enyhén szólva analfabéta vagyok, de ez a vizsgán ez nem jött le. A fogalom kérdést válaszoltam meg rosszul, minden mást jól. Szóval a KRESZ vizsga minden, csak nem nehéz. (A forgalmi vizsga rajtam viszont kifogott)
2017. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz egyáltalán. A műszaki része nagyban logika, elég csak belegondolnia az embernek az adott dologba és sokszor már kápásból lehet tudni a választ, anélkül hogy valaha is tanult volna azt.

A 2012-es még régi rendszerű, műszaki kérdések alig vannak benne az újhoz képest (ugyanígy vizsgán is).

2017. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En is akkor fogok vizsgazni, te hol, melyik városban?
2017. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!