Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdekelne, hogy budapesten...

Érdekelne, hogy budapesten hol és mennyiért tunningolnak a legjobban?

Figyelt kérdés
Az autó adott (renault laguna 2.0 16v rxt 2000-és évjárat) mivel a számomra sokat jelent és első autó szeretném ha nem csak egy autó lenne hanem az Autó. Mivel a számomra hatalmas értéket képvisel és hatalmas tunning rajongó vagyok és szeretném a saját autómat is a lehetőségeknek megfelelően a legjobban feltunningolni, így keresem a legmegfelelőbb helyet ahol a legjobban fel tudják tunningolni, kerüljön ez bármibe.Bármi érdekel, negatív kommentelők, hogy "ennyi pénzért amiért feltunningolod veszel egy erősebb és jobb autót" köszi ez nem érdekel már hallottam egy párszor.

2017. júl. 28. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába pályázol a hét troll-ja címre, volt már nálad jobb.
2017. júl. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Motorikus tuninghoz tudom ajánlani Havassy Pétert.

De egyébként mi a cél? Oké hogy "tuning", de milyen?

2017. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 veterán vas ***** válasza:
57%

Irtó nagy ötlet, egy 17 éves Lagúnát megpiszkálni.

Biztos H.P.-nek is ez a legnagyobb álma. :-)

2017. júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Havassyhoz nem jut be szerintem. De a kérdező nem is írta, hogy motort akar tuningolni. Lehet, csak egy spoiler szett kéne neki, meg egy direktszűrő és egy kipufogó.
2017. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Kár ennyire tulspiláznod......monster es egyeb matricákat már a teszkó-osan-spar tuningháromszögben is kapni, a homasitába meg mehetsz a krómos meg kéken világíto gagyikért!
2017. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:

#4!

Az ömlengős fogalmazásból és a 17éves rönciből egyértelműen következik, hogy csupán látvány-bohóckodásról beszélhetünk.

Elfogadom, ha valakinek erre van igénye, de az ilyet, semmiképpen se nevezze "tunning"-nak.

2017. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!