Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferdehátú vagy sedan, aránylag...

Ferdehátú vagy sedan, aránylag olcsón fenntartható, nem horribilis fogyasztású autó, Ötletek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyiért?
2017. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mennyiért? háát ez jo kérdés igazából mindegy persze ha már ilyen sóherül írtam ki h minél olcsóbb és takarékosabb nem gondolok több millióra max 1.

kiváncsiságbol érdekel gyártó.. tipus..ect., mert rengeteg féle fajta autó közül ilyen szempontokalapján leskelödni mik közül választhatnék rengeteg idöbe telne persze nézegetem is csak hátha a válaszolók tudnak valami újat mutatni/mondani amire esetleg nem is keresnék rá vagy nem találkoznék vele:)

2017. júl. 28. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok okoskodni, de így nem lehet autót keresni.

1 millió forint sajnos nem sok pénz autót vásárolni, de kiadni és megkeresni az. Az általad leírt információk alapján semmit nem tudtam meg arról, hogy miért kell az autó, mire használod, mennyit mész majd vele, hol, stb. Ezekre mind gondolni kell és utána keress autót az igényeidhez.

Amit tennék a helyedben, az két opció:

1. beírom a hasznaltauto.hu keresőjébe azokat a paramétereket, amiket be lehet ( évjárat min., km futás max., felszereltség, vételár, stb.) Aztán megnézegetném, miket hozott ki a rendszer és azok közül melyik tetszik.

2. Leírod ide ezeket az igényeket és mi biztosan segítünk, amiben tudunk.

2017. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Régebbi Opelek elég jó autók (astra,vectra,corsa), sokféle motorral kaphatók, ki tudod választani melyik a legmegfelelőbb neked.
2017. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

pl oda vagyok a zsigulikért már pár száz ezerért lehet egész egyben lévö,kis pofásat kapni de rengeteget zabál, nem hiszem h képes lennék fenntartani. szinte teljesen átlag használatra kellene, csak pl ha falubol elkéne mennem heti 1x v 2x bevásárolni akkor eltudjak oda menni és ne a buszhoz kelljen rohanni vagy épp órákat várni és 10-20 kilokkal kényelmetlenkedni a tömegben, esetleg ha valami sürgös gond vagy elintézni valo van ,nem folyamatos strapálásra tervezem. ( megfordul a gondolat ha már csak erre szeretném akkor beleférne a nagyétkű lada is, de mondom hátha van valami ami mégse 10-12 litereket kíván )

ritkán ha idöm engedi használtauton nézelödök, csak ,hogy emlitettem sok a márka meg a modell lehet valami elkerüli a figyelmem és itt talán mond valaki olyat ami megtetszhet :) bár messze vagyok attól hogy autom legyen de szeretek nézelödni ábrándozni tervezgetni.

2017. júl. 29. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor vegyél egy Swiftet
2017. júl. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!