Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1997-es BMW320i autóról...

1997-es BMW320i autóról tudnátok írni pár dolgot? Megéri megvenni? Mennyire jó ez a motor ehhez a kasztnihoz? Fogyasztása mennyi? Mennyit kéne rá költeni? Véleményeket és tapasztalatokat szívesen fogadok!

Figyelt kérdés

[link]

ezt az autót néztem ki,mennyit kéne rá még kb költeni?


2017. júl. 28. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Baljósan alacsony ár, karosszériát NAGYON nézd körbe és nézz alá is. Küszöböknél, ajtó alja, kerékjáratok mind szeretnek rohadni. A motor ha jó állapotban van és vigyáztak rá nagyon jó konstrukció, nem lesz egy rakéta de dinamikusan viszi a szekeret. Fogyasztásban lábfüggő de átlag 9L szerintem elég ennek. ( Nekem 323 kombim van az 10-11 liter ha hajtom, ha kímélem lehet kevesebb lenne. )


Nem tudom mire akarod használni így nem tudom megéri e neked.. suliba/ napi szinten melóba járkálni kicsit sok lesz a fogyasztás SZERINTEM... de valakinek így is megéri...

Mennyit kell rákölteni megint attól függ milyen állapotban van. Mire magyar papírokkal a neveden lesz, addig biztos benne lesz 450be, plusz olaj és szűrőcserék, ha nincs több baja. Bár regadót meg a többit ki tudod számolni kalkulátorral hogy pontosabb képet kapj.

2017. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feltétlenül megéri egy 20 éves agyonhasznált németből behozott rozsdaboglya ennyiért...messziről kerülném már csak a fogyasztása miatt is...
2017. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már csak az árából kiindulva ez egy sapka s*ar lesz :D
2017. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!