Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire másabb egy keménytető...

Mennyire másabb egy keménytetős kabrió és egy vászontetős?

Figyelt kérdés
Mennyivel zajosabb? Nem ázik be itt ott esetleg? Egy e46 os kabriót néztem ki. Eddig csak keménytetősben ültem.
2017. júl. 28. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó a tető nem ázik be. Természetesen kicsit hangosabb is a vászon. Cserébe kisebb helyet foglal.
2017. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már csak a kinézetét sem szeretem a vászontetőnek. Szerintem az egyetlen előnye, hogy kisebb helyen elfér, ezáltal nagyobb marad a csomagtér. Bár szerintem ez egy cabrionál teljesen irreleváns. Beázni egyik sem ázik be ha nincs sérülve, viszont zajosabbnak zajosabb (bár ez szintén irreleváns mert ha olyan idő van, hogy a tető rajta kell legyen akkor más autóval indul meg az ember).
2017. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Télen nyáron 4-es golf cabrioval járok nem ázik be , nem szeles , igen valamivel zajosabb mint ha kemény tető lenne rajta . Télen is van olyan hogy ablakok fel huzva tető le nyitva és ülésfűtés , fűtés csumára tekerve

. Igaz akkor mindig néznek hogy ez se normális , természetesen rossz/hideg idbően leginkább fel van huzva a tető .

Sokan hülyének néznek hogy télen is ezzel járok , de első autó , másik nem cabrio kocsira nem lenne pénzem és cabrio mániás vagyok így be vállalom azt a csekély hátrányt és mindig cabriozok .

2017. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!