Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A KIA Ceed és a Pro Ceed...

Ricsa93 kérdése:

A KIA Ceed és a Pro Ceed között mi a különbség? A 2007 és 2010 közötti évjáratra gondolok? Melyik a legmagasabb felszereltség belőlük?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék vásárolni a közel jövőben és megtetszett a KIA Ceed. Szeretnék belőle egy 2007 és 2010 közötti kevés km es évjáratot kifogni a lehető legjobb felszereltséggel.

2017. júl. 29. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Pro Cee'd a háromajtós, némileg sportosabb küllemű változat.
2017. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem mindenképpen az 5 ajtós változatra lenne szükségem. Esetleg tudod, hogy melyik a legjobb felszereltségü változat?
2017. júl. 29. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Van most náluk a Summer Edition kivitel, olyat nézegettem Sprtage-ben.

2017. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem ebből a típusból, de volt először 3, majd 5 ajtós ugyanolyan autóm.

Én is azt gondoltam, hogy az 5 ajtós a jobb és az kell nekem, de visszasírtam a 3 ajtóst.

Persze, ha valaki taxizni akar vele, akkor igen, 5 ajtós kell (értem ezalatt nem csak a tényleges taxizást, de a gyerekek napi szintű ide-oda hurcolását, főleg olyankor, amikor nem nagyon van mód sokáig piszmogni a ki-be szállással).

Egyébként a 3 ajtósnak áll a zászló. Eleve olcsóbb, mert mindenki azt hiszi, hogy az 5 ajtós az igazi, ezért lehet belőle alkudni. Kényelmesebben tudsz beszállni (a hátsó ülésen úgysem szokott utazni senki). És ami a legfontosabb kezdő autóskén, óriási előny, hogy a középső oszlop nem takarja ki a kilátást oldalra, mivel jóval mögötted van! Nekem nagyon nehéz volt megszokni az 5 ajtósat, hogy nem látom úgy a forgalmat, mint a 3 ajtósban. Persze aki eleve 5 ajtóssal kezd, annak ez nem is tűnik fel, csak akkor, amikor valaki majd egyszer csak megjelenik a középső oszlop takarásából...

2017. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!