Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy motor benzincsapját menet...

Egy motor benzincsapját menet közben is át lehet tekerni tartalék állásba, vagy le kell állítani hozzá a motort?

Figyelt kérdés
Egy 500-as motorról van szó amiben van PRE-állás is.
2017. júl. 29. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Menet közben is lehet. Én szoktam akkor is amikor leáll a motor mert nem néztem mennyi van a tankban.
2017. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogy saccolod meg, hogy mennyi van még benne kb?
2017. júl. 29. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Menet közben is nyugodtan átállíthatod tartalékra. De érdemes időnként megállni, és belenézni a tankba, mert ha elfelejted, könnyen kifogyhat a semmi közepén.
2017. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy ha menet közben állítom át kifolyik belőle a benzin.
2017. júl. 29. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


És hogy saccolod meg, hogy mennyi van még benne kb?"


Nem kell saccolni, elolvasod a gyári adatokat, hogy mennyi a tartalék. Az meg általában 30-50 km-re elég.

2017. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Én úgy tudtam, hogy ha menet közben állítom át kifolyik belőle a benzin."


Hol folyik ki, hogyan folyik ki?

Nem folyik ki sehol, semmi.

2017. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menet közben is át lehet állítani. Épp ez a lényege. Nincs benzinszintjelző, tehát nincs ott a piros/sárga lámpa, ami alapján tudod, hogy most már tankolni kell. Ezért mikor elkezd dadogni, átállítod tartalékra és tudod, hogy legfeljebb 50 km-en belül tankolnod kell, ha nem akarod tolni a motort.
2017. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!