Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 3 német prémiummárka közül...

A 3 német prémiummárka közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Véleményekre vagyok kíváncsi.


A Merci szerintem túlságosan giccses.A BMW túl konzervatív külsőben.

Külső dizájn terén az Audi viszi a prímet szerintem.Van egyfajta futurisztikus külleme az autóiknak,de mégis letisztult vonalaik vannak.


Motorok terén viszont a Mercédesz a legjobb.

Vezetési élményben, életérzésben pedig egyértelműen a BMW a nyerő,benne ülve úgy érzi az ember, hogy ez több, mint egy autó.



Viszont egyedül a Mercinek van teljes modellpalettája.

A kisautótól a terepjárón át a sportkocsikig mindent megtalálni, mindenféle méretben.

A másik két versenyzőnek még hiányos a modellpalettája.



2017. júl. 29. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan olyan mind a 3, ízlés kérdése, hogy melyik a "legjobb". Amúgy miért lenne a Merga motorok terén a legjobb?? Meg miért csak neki van teljes modellpalettája? BMW és az Audit is megtalálni mindenféle méretben. Én amúgy egy új Alfa Romeo Giulia mellett döntenék szigorúan benzin motorral. :) Ez a 3 közül meg egy új GLC Mercit elfogadnék. Az új 5-ös BMW szerintem a valaha gyártott legrondább BMW. Pedig az előző széria nagyon is bejött nekem. Audiból csak az R8, amit vennék magamnak (ha egyszer megnyerem az 5-ös lottót... :D), a többi nem jön be. De ez megint ízlések és pofonok.
2017. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1#


Hasonlítsd össze a modellpalettákat.

A Merga több féle autót kínál.


Ad túrakupét 3 féle méretben (C,E,S) plusz ott az AMG.

A BMW és az Audi elég messze van ettől.

Aztán, a Merga ad terepjárót is sokféle méretben.


A BMW-nek nincsen 5 méteres terepjárója.

Az Audinak meg nincs a q7 és q5 között semmi.A BMW-nél ez az X5.

2017. júl. 29. 22:24
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Na megint egy hétvégi vita kérdés...
2017. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

A merci annyival tud többet, hogy van igazi terepjárója (G-klasse), furgonja (sprinter), meg teherautói és buszai.

Amúgy minden mást megtalálsz mindhárom márkánál.


A többihez nem kívánok hozzászólni, mivel teljesen szubjektív érveid vannak és mint köztudott ízlésekről nem érdemes vitatkozni.

2017. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

A BMW-bek meg ott a Rolls Royce és a motorgyártás, az Audi kicsit kilóg a sorból, mert maga a márka a VW-hez, tartozik, de ha úgy vesszük ott van nekik a Porsche meg a Lamvo.... komolyan kismillió szempontból lehetne vizsgálni...


Csoki eper vagy vanilia a jobb?

2017. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Akinek farokhosszabbításra kell annak nálunk nyilván a BMW, átfogó, gazdaságossági, megbízhatósági stb stb szempontokat nézve, mint egy normális autóvásárló, nem kérdés, hogy Audi
2017. júl. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Maseratit vegyél öregem ne fostalicskákat ;-)
2017. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Nézd meg jobban milyenek vezetik a Bmw-ket(észjáttszós,maffió,vagy annnak tűnni akaró,kisebbségi,iq bajnok,akiknek csak a külső számít...)meg hát a hátsó kerék szart se ér hóba csak hülyegyerekeskedni jó. A Merci olyan öreguras hatású nem túl megbízható,túlárazott. Egyértelmű hogy Audi minden téren nekem szimpatikusabb.
2017. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

"gazdaságossági, megbízhatósági stb stb szempontokat nézve, mint egy normális autóvásárló, nem kérdés, hogy Audi"


LOL

2017. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Audi a legjobb. Egyrészt, mert negyedik Audimat hajtom, nagyon megbízhatü, kényelmes, letisztult, jól fenntartható, stb. Másrészt szépek, visszafogottak, elegánsak, és időtálló a formájuk. Nekem ez nagyon bejön, az Audi az a tipikus, kissé rideg, de precíz és komoly németesség megformálója, ami nekem nagyon bejön.
2017. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!