Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a jobb?...

FerGii kérdése:

Szerintetek melyik a jobb? Érdemes e váltani?

Figyelt kérdés
E46 touring 4 henger 1.9 benzin vagy focus 1.6 esetleg 2.0 benzin ... költségek, szervizelés, dinamizmus tapasztalatok...tuning minden szempontból véleményeket várok

2017. júl. 30. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha eszet játtszani kell meg nem sajnálod rá a pénzt akkor bmw,ha csak eljutni a-ból b-be és inkább a költségmegtakarítás fontosabb akkor ford. Ex Bmw tulaj.
2017. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tapasztalatok? mire valtotál? miért? miről?
2017. júl. 30. 11:24
 3/13 anonim ***** válasza:
318i e46 touring volt. 10 körül fogyasztott, sok kis apró bosszantó hiba jött elő a 2 év alatt ami azért összeadva elég nagy összeg lett. Elcseréltem 1 kereskedésbe egy golf4 1,6 16v variantra,amibe csak tankolni kell és 2-3 literrel kevesebbet fogyaszt.
2017. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ugyan ez a bajom nekem is... amugy imádom vezetni mikor jó akkor élmény.. de manapság sokat van szervízben. most volt motorfelújításon. szal mondhatni bejáratós új autóm van. De valami csörög tolatásnál, mikor engedem a kuplungot... nem erre számítottam amugy na. én focuson gondolkodom de a golf 4 is opció... csak már milio pénz van benne és 1 éve sincs nálam...
2017. júl. 30. 13:36
 5/13 anonim ***** válasza:

" nem erre számítottam amugy na."

"csak már milio pénz van benne és 1 éve sincs nálam..."


Ezeket ki kellene emeltetni az összes E46-os kérdéshez. Ezekről beszélünk mindig amikor valaki olcsó E46-ot akar és a sok okos mindig lehurrog. :D


Ha kuplungolásnál csörög akkor terhelésre/terhelésváltásra reagál, kardánkereszt, kardánfelfüggesztő csapágy ilyesmi, arra nézz szét.


Viszont a kérdést nem értem: a tuning az mindig pénz, mocskos sok pénz. Ez sokba van de Focusnál meg érdekel a tuning? Szerintem ez ellentmondás :D


Egy jó E46 az jobb és kényelmesebb, mint akármelyik Golf vagy Focus cserébe drágább a fenntartása.

Akkor súlybeli különbség nincs egy Golf/Focus között hogy az a fogyasztásban jelentősen eltérjen, kivéve ha sokkal gyengébb a motor és nem nyomod neki. Van a családban benzines 145 lovas kombi Mondeo, városban az is bedobja a 10-11 litert. Van haveroknak 1,6-os Focus, Budapesten az is 8-9 között kér dinamikusan hajtva.. :)

2017. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tuning a későbbiekben érdekelne majd... jelen pillanatban többet van a kocsim azervizbe mint nálam.. ez dühít. 900.000huf volt azota meg ráköltöttem még 250 et és fél éve van nálam... karosszéria hibátlan... de minden más lassan megadja magát ugy hogy semmi baja nem is volt. ezért gondoltam városi 1.6 focusra. ennyi
2017. júl. 30. 16:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly E46 kombit szerettem volna második autónak. 2 milliónál feladtam, innen indultak a makulátlannak nevezhető 15 éves benzines példányok. Másfél milláért találtam olyat, amiben ki volt herélve a kormánylégzsák. Akkor 900-ért? Annyiért már egész elfogadható E36-okat találni :)
2017. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ennyim volt.. patika állapot akkor még jól is futott légzsák volt egyedül kontaktos de olvastam hogy nem egy nagy kaland javítani... és errefele 700 ból is vannak gondoltam 900 nem egy tökéletes dee elfogadható darab. na ennyit erről.. a kérdés adott szerintetek váltsak vagy javítsak a végtelenségig?!
2017. júl. 30. 22:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már ennyit rá költöttél akkor maradjon.

Mert akár milyet veszel nem biztos hogy nem kell rá költeni. Szóval innen nem lehet okosat javasolni.

2017. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az állapota. Ha a kasztni és a beltér jó és nem túl nagy ráfordítással be lehet fejezni az autót akkor én befejezném. Ha nem jó, akkor piac minél hamarabb.
2017. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!