Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 átalakítás lehetséges?

BMW E46 átalakítás lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy BMW E46 Compactom. Át szeretném alakítani úgy, hogy a gyári fényszórók helyére újakat, amilyenek a sedan vagy coupe E46-osokban is van. Gondolom lökhárító, motorháztető csere elég lenne ehhez, és persze a fénszórót kicserélni. Szerintetek is lehetséges? Az interneten több külföldi oldalon is láttam már átalakított Compactokat. Például ez itt: [link]

2017. júl. 31. 18:05
 1/4 crudy ***** válasza:
Lehetseges persze, csak egy ket elemet kell kicserelni
2017. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, minden elem passzolni fog, csak a fényszórón aggódok, hogy a négy csavar helye pont ugyan oda fog-e esni, mint az eredetinél.
2017. júl. 31. 21:10
 3/4 crudy ***** válasza:
Ilyen videot en is lattam es nem tunt nagy farikcsalasnak. Ha megis mokolni kell valamit azt meg lehet oldani iszonyat igenyesen ugy h senkinek fel se tunik h ott valami mas. De szerintem paszolni fog, azert egy sedanos ismerosodtol kerj kolcson egy autot egy ket orara.
2017. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja meg a motorháztető miatt aggódok, hogy a zár ugyanott van-e, mivel új motorháztető kell majd.
2017. júl. 31. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!