Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utánfutóra lehet bekötni...

Utánfutóra lehet bekötni tolató- meg ködlámpát?

Figyelt kérdés

Idèn vettem egy vatta új utánfutót amin van egy ködlámpa a baloldalon meg egy tolató lámpa a jobb oldalon. A ködlámpa ahogy nèztem a kocsin is meg a futó stekkerèn is be van kötve, mèg izzó is van benne. Ennek ellenère nem világít. A tolató lámpának csak a helye vsn meg, ott se kábel, se izzó, se semmi. Kèrdès mièrt nem jó a ködlámpa, ha a kocsin meg igen?


A másik meg lelehet lopni a tolató lámpát vhogy?


Règi 94-es Swift sedan az autó



2017. aug. 1. 01:18
 1/4 Greenzero válasza:
Elöször is mérd ki multiméterrel vagy tesztlámpával, hogy a dugóban van e feszültség. Ha van az utánfutóval van a baj, ha nincs a kocsival. Innen már el lehet indulni utána.
2017. aug. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AZ autó futó csatijában meg van a helyes bekötése ezeknek? A futónak a csatijára rá vannak kötve ezek a futón? Multival ki kell zongorázni és ha kell pótolni,vagy javítani.Test ellenőrzés.Ezek nem olyan bonyolult műveletek.Ha nem megy,akkor villamossághoz kicsit is konyító megtudja javítani.
2017. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tegnap leszedtem a burkolatot a lámpáknak a futón, amint írtam a ködlámpának be van kötve a test is, az állandó áram is, még izzó is van ott. Megbontottam a kötegelő csatlakozót, ott is láttam ugyanazt a szinű kábelt mint a ködlámpánál, sőt a kocsi csatlakozójába vezetve is. A kocsin hátul működnek a ködlámpák, de lehetséges, hogy a futóhoz is külön relé kell?


A tolató lámpa amihez se kábel, se izzó nincsen, csak a helye van meg. Gondolom ezt le kell valahogy lopni meg végig húzni a futó kötegelőjén, ez az amiből nem vszínű, hogy lesz valami, mert elég komoly munka.

2017. aug. 1. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnéd, a kettő közúl az egyik bekötése megoldható, mivel egy szabad érintkező van a csatlakozókban. Ezt bekötheted arra , ami fontosabb számodra.
2017. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!