Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F 140 km/h nál...

Davee22 kérdése:

Opel Astra F 140 km/h nál berezonál a kormány. Fútómű beállitásra szorulna? Lemezfelnis.

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy centrírozásra
2017. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy szálszakadt a gumi. Egy autószerelő gyorsan megmondja.
2017. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gumishoz vidd. Ha csak 140-nél csinálja, akkor alighanem centrírozni kell.
2017. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha szálszakadásos könnyen lehet durr defektem?
2017. aug. 1. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Első körben menj gumishoz, ő kideríti neked, hogy a a felni, esetleg a gumi a hibás-e, ha igen, akkor csere. De az is elképzelhető.

Vannak speciális esetek, mint nekem az Astra G-n, megvettem az autót, műszakira vittem és mikor hazahoztam 130-nál autópályán rázott ak ormány elég komolyan jobbra-balra. Aztán hazamentem leszedtem a kereket és nem volt középpontosan feltéve (univerzális alufelni, nem megfelelő agyfurattal). Felhívtam a szerelőt, aki azt mondta, hogy műszakira átcserélte a kereket, mert nem engedték át vele, visszatenni pedig csak úgy laikusan rakta vissza, nekem kellett központosító gyűrűt utána pótolni.

2017. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit ijesztő, hogy olyan autókkal közlekedek egy úton, amin olyan kerekek vannak (persze biztos szép vele az Astra), amit nem engednek át műszakin. Meg aki esetleg szálszakadt gumival megy 140-el. A vibráció, bármitől is van, nem egészséges dolog, problémát jelent, ne menj gyorsabban 100-nál vele. A gumis tényleg jó ötlet, ha ő kizárja, hogy ott van a gond, akkor a futóműben. De szerintem a kerék lesz a ludas. A szálszakadás biztosan hozzá tud tenni a durrdefekt kockázatához, de nem tudom, mennyire számít súlyos hibának. Hogy zavaró vezetés közben, az biztos.
2017. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!